Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firegifts Scam ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Firegifts Scam ? (/Temat-Firegifts-Scam-77467)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Firegifts Scam ? - prololex - 05-10-2013 09:50

Ja nie dostałem powiadomienia o wysyłce , pisałem już wiele razy w tej sprawie , powinniście już dawno wysłać nagrodę .
Jestem zawiedziony , bo na FG byłem od samego początku .


RE: Firegifts Scam ? - Nortix - 05-10-2013 16:58

(05-10-2013 09:50)prololex napisał(a):  Ja nie dostałem powiadomienia o wysyłce , pisałem już wiele razy w tej sprawie , powinniście już dawno wysłać nagrodę .
Jestem zawiedziony , bo na FG byłem od samego początku .
Jeżeli jesteś nie cierpliwy i spamujesz to nie dziw się że nie dostajesz odp..
Poza tym wiele osób robi tak jak ty wysyła po paręnaście wiadomość a administracja musi przeczytać je wszystkie a te naprawdę poważne sprawy
które ludzie piszą do administracji giną pod spamem. Bądź cierpliwya dostaniesz swoją odp Smile

BTW ty masz jakąś manie dawania spacji? Big Grin


RE: Firegifts Scam ? - CrisPL - 05-10-2013 19:49

(04-10-2013 23:18)FireGifts.pl napisał(a):  
(04-10-2013 22:40)Nortix napisał(a):  Szczerze ja też kiedyś miałem...

Takich ludzi jak Ty szanujemy Smile i będziemy starali sie ich nagradzać!


Odnośnie głośników i nieotrzymanych paczek, ludzie wpisują błędne dane a potem narzekają.

Wszystkie osoby które mają powiadomienie o wysyłce na pewno otrzymają ją w nadchodzącym tygodniu.

Powód? Paczek robi się coraz więcej są to setki w skali miesiąca, więc postanowiliśmy zaoszczędzić budżet FG wysyłając ja nie paczką priorytetową a ekonomiczną - idą one z reguły dłużej ale za to pozostaje więcej $$ na nagrody Smile

Mam nadzieję, bo ja dostałem na koncie informacje o wysyłce kubka, a do dnia dzisiejszego go nie dostałem, a nagroda jest z sierpniowego restocka.


RE: Firegifts Scam ? - Boguśś - 05-10-2013 21:49

Ja ta dostalem :x ale od wrzesnia nie bawie sie w to. Szkoda czasu na refow albo jak kto uwaza "Tworzenie kont samemu"


RE: Firegifts Scam ? - Hiuston - 06-10-2013 19:10

Ja ogólnie nie dostałem myszki z sierpniowego restocku która była wysłana bodajże 19 sierpnia a dane podałem prawidłowe Sad Mam nadzieje także, że wyślą resztę nagród które zdobyłem bo jeśli okazało by się że to scam to trochę głupio bo człowiek poświęcił uzbieranie tylu gp dużo czasu a jak wiadomo czas to pieniądz.


RE: Firegifts Scam ? - Pawlak093 - 06-10-2013 21:23

Kiedy kolejne uzupełnienie ?


RE: Firegifts Scam ? - prololex - 06-10-2013 21:30

Hiuston to i tak ja czekam od 31.07.2013 po prostu pewna cześć ludzi została olana ..


RE: Firegifts Scam ? - Pawlak093 - 07-10-2013 19:10

Jeżeli wysyłka z ostatniego restocka została naprawdę wysłana to jutro do mnie ma zapukać listonosz ;] Jeżeli nie zapuka - FAKE - nie wysłano


RE: Firegifts Scam ? - Ewcia6000 - 07-10-2013 19:22

ja szczekam na restock październikowy i koniec z tym serwisem


RE: Firegifts Scam ? - kompik - 08-10-2013 01:41

Ja dostałem swój samochód RC i nie narzekam Big Grin Cierpliwości.