Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firegifts Scam ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Firegifts Scam ? (/Temat-Firegifts-Scam-77467)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Firegifts Scam ? - prololex - 04-10-2013 19:21

Witam .
Coraz bardziej wydaje mi się , że FG upada . Administracja nie potrafi podać daty wysyłki mojej nagrody wygranej ( 65 dni temu ) , coraz więcej użytkowników pyta gdzie są również ich nagrody , oraz nagrody miały zostać uzupełnione 28.09.2013 , a w zakładce restock widnieje wielkie nic .
Dla mnie FG wyraźnie leci sobie w kulki ..


Odp: Firegifts Scam ? - Bartek4175 - 04-10-2013 19:28

Nie ma nagród bo jeszcze nie wybrali co będzie ...
Ja swoje słuchawki dastalem Smile

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2


RE: Firegifts Scam ? - dsagasd - 04-10-2013 19:39

Też mi się zdaje ,że upada , po tym jak stworzyli i wypromowali na stronie firegifs drugą swoją stronkę Fires.pl


RE: Firegifts Scam ? - prololex - 04-10-2013 21:20

FG się pewnie nie odezwie , bo nie mają już wytłumaczeń co do nagród .


RE: Firegifts Scam ? - rayden - 04-10-2013 21:31

Też mi się wydaję, że to przez ich drugą stronę Fires.pl
Strona generuje im większe zyski dlatego bardziej zajmują się nią niż FireGifts. Miejmy nadzieję, że to jeszcze nie koniec.


Odp: Firegifts Scam ? - Bartek4175 - 04-10-2013 21:50

Tez mam takie przeczucia wiem napuszmy do vexa na tym forum Smile

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2


RE: Firegifts Scam ? - Nortix - 04-10-2013 22:40

Szczerze ja też kiedyś miałem takie odczucie że FG to zwyczajny scam (wiele osób mówiło że FG to nowy serwis twórców TakeaGift który miał dość piękną historie). Ale dostałem pieszą nagrodę i nie narzekam z resztą czas pokaże czy FG to scam Smile poza tym wiele osób skarży się na to że nie dostali nagród bo mieli błędne dane lub je uzupełnili po wysyłce nagród. A co do tego że nie dali listy z nagrodami to mają na to czas z resztą każdy jest człowiekiem i czasem się zdarza że każdemu brakuje czasu a poza tym mają też swoje życie prywatne
A co do tego Fires to mi się nie wydaje że mi nie daje więcej kasy od FG bo Fires jest od paru dni. Może za paręnaście dni będzie z tego dochód.


RE: Firegifts Scam ? - FireGifts.pl - 04-10-2013 23:18

(04-10-2013 22:40)Nortix napisał(a):  Szczerze ja też kiedyś miałem...

Takich ludzi jak Ty szanujemy Smile i będziemy starali sie ich nagradzać!


Odnośnie głośników i nieotrzymanych paczek, ludzie wpisują błędne dane a potem narzekają.

Wszystkie osoby które mają powiadomienie o wysyłce na pewno otrzymają ją w nadchodzącym tygodniu.

Powód? Paczek robi się coraz więcej są to setki w skali miesiąca, więc postanowiliśmy zaoszczędzić budżet FG wysyłając ja nie paczką priorytetową a ekonomiczną - idą one z reguły dłużej ale za to pozostaje więcej $$ na nagrody Smile


RE: Firegifts Scam ? - Lary - 05-10-2013 07:57

FG nie upada, a to, że ta powstała ta nowa stronka ich twórców Fires to zabiera im na początku więcej czasu niż na FG. Po prostu rozwijają swoją działalność, a to raczej normalne w biznesieSmile


RE: Firegifts Scam ? - Szaman1644 - 05-10-2013 08:33

Już dostałem 2 nagrody i jestem bardzo zadowolony. W tym restocku co teraz będzie chyba wezme coś większego. Zobaczymy Smile