Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kupiłbym konsole - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: kupiłbym konsole (/Temat-kupilbym-konsole-77462)



kupiłbym konsole - Verb22 - 04-10-2013 17:27

Jakby ktoś miał do sprzedania konsole do 600 zl max, moge odkupić. Sepcyfikacje przesyłać na pw.


RE: kupiłbym konsole - Bolt - 04-10-2013 19:37

Specyfikację? Jedyna specyfikacja w PS3 to wersja (FAT/Slim/SuperSlim) i rozmiar dysku.. Poza tym za 600 to już niezły zestawik, czemu nie rozejrzysz się na allegro?


RE: kupiłbym konsole - Verb22 - 04-10-2013 22:14

superslim 250 G. Na allegro są po 800 > może tu ktoś chcialby odsprzedac, oczywiście uznane konto allegro.


RE: kupiłbym konsole - MartinS - 04-10-2013 23:01

Mam pomysł. Wejdę na allegro, znajdę idealną konsolę dla Ciebie. Następnie, kupie ją i przywiozę Ci a Ty mi tylko zapłacisz - tak, abyś miał wszystko na gotowe i nie musiał nic robić. Chętny? A tak serio, zanim znajdziesz na forum osobę, która spełnia Twoje wymagania dot. sprzedaży, sam najpierw powinieneś poszukać odpowiedniego działu na swój temat. Odsyłam do allegro, po czym z powrotem na forum w celu ew. zapytania, czy warto ją kupić. Chętnie pomogę.


RE: kupiłbym konsole - dsagasd - 04-10-2013 23:08

zgłoszone , zły dział.


RE: kupiłbym konsole - Bolt - 04-10-2013 23:11

Zgadzam się z Martinem, co więcej odpuść sobie wersję Super Slim gdyż są one awaryjne (o zgrozo jak każda ostatnia partia wymierającej generacji). Zanim spytasz czym jest to spowodowane to ci odpowiem iż tym że żeby zachęcić ludzi do kupna wymierającej konsoli tworzy się tak okrojoną wersję aby cena była atrakcyjna a przeciętny Kowalski nie zrozumiał jaki numer życia wywinęło mu Sony. Slimki świetna partia ale nie SuperSlim, jak nie chcesz się zaprzyjaźniać z kartą gwarancyjną to idź w tym kierunku co ci wskazałem Wink


RE: kupiłbym konsole - MartinS - 04-10-2013 23:16

Skoro już zaczęliśmy dyskusję na temat PS3, polecam starą wersję 60GB, która ma wsteczną kompatybilność z grami PS2 Smile Czasem fajnie zagrać sobie w jakiś stary tytuł Smile


RE: kupiłbym konsole - allah - 06-10-2013 17:17

ps2 za 200 zł jak chcesz Big Grin


kupiłbym konsole - yazir - 20-12-2013 20:37

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.