Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
niszka easysub - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: niszka easysub (/Temat-niszka-easysub-77442)



niszka easysub - pleszczo - 04-10-2013 10:34

Zaznaczam, że nie jest to nic odkrywczego, ale może natchnąc osoby, które nie maja pomysłów, albo sprawi, że ktoś wpadnie na coś nowego opartego o tą metodę.

Reklamujemy filmy w HD. Korzystamy oczywiście z video.

Wyszukujemy strony, portale i fora o tematyce filmowej i promujemy się w komentarzach. Jest tego naprawdę sporo (kinomaniak (można pisać komentarze dopiero jakiś czas po założeniu konta), filmweb, każdy większy portal ma swój dział poświęcony filmom)

Dobrym pomysłem będzie stawiać na profesjonalizm:

"Tytuł / gatunek

Nasza ocena

Nasza recenzja

oglądaj online (zwykły, działający link do filmu)
oglądaj w HD (nasz link easysub)"

Dlaczego tak? Ludzie są uczuleni na spam linkami i jeśli wkleisz link z jakimś wieśniackim tekstem zawierającym dużo wykrzykników to złapiesz najwyżej jakiegoś dzieciaka, a najpewniej bana. Ludzie szukają w Internecie profesjonalizmu i poważnego traktowania, a nie robienia z nich idiotów Tongue

Wiadomo, że metoda nie jest bardzo odkrywcza i kokosów na tym nie zarobicie, ale pozwoli dorobić kilka zł dziennie Tongue

Mam nadzieję, że pomogłam Tongue


RE: niszka easysub - aero2 - 04-10-2013 11:01

Nisza znana, choć dobrze to opisałeś.Smile

Ja z tego video nie robię filmów, tylko kamerkę i dobrze na tym wychodzę.Big Grin