Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do wagi rar... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Program do wagi rar... (/Temat-Program-do-wagi-rar-77428)



Program do wagi rar... - Aleksy Zieliński - 03-10-2013 19:41

Witam. Znacie może jakiś program, który tworzył by plik rar o odpowiedniej wadze? Ponieważ chciałbym np przenieść parę plików z innego serwisu, ale ta opcja " opis" mnie odstrasza, a na mojej stronie w każdym poscie z hackiem mam podany link, do anty virusa online - i tam jest waga prawdziwego pliku pokazana, który wrzucałem jakiś miesiąc temu.... Więc czy jest taki program? Aby na Astro wrzucać pliki o odpowiedniej już wadzę ? Jak wy to robicie ? Dodajecie teraz opis ? i tam wpisujecie np : 781231312 kb ? XD


RE: Program do wagi rar... - michalzabc - 03-10-2013 20:19

edit.
@down

Wink szczerze to zrobiłem to szybciej i swoim sposobem, ale Twój bardziej profesjonalny


RE: Program do wagi rar... - Bolt - 03-10-2013 20:25

Cytat:Chcesz większy plik? Wklep więcej znaków.

żartujesz? samemu klepać znaki? przecież windows umożliwia tworzenie plików tekstowych o dowolnym rozmiarze

klik

pamiętaj że musisz otworzyć wiersz polecenia jako administrator, inaczej ci nie utworzy pliku Wink


RE: Program do wagi rar... - boob92 - 07-10-2013 09:57

Ja natomiast zaproponowałbym Ci ten program, jeżeli chcesz żeby plik działał:

files size editor <-- znajdziesz na konkurencyjnych forach. Ja nie podaje tutaj linka, gdyż nie jest mojego autorstwa, zresztą nie wiem czy można podawać linki do konkurencji tutaj, na forum.