Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jaki sposób zarabiacie na programach partnerskich? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W jaki sposób zarabiacie na programach partnerskich? (/Temat-W-jaki-sposob-zarabiacie-na-programach-partnerskich-77418)



W jaki sposób zarabiacie na programach partnerskich? - volumen - 03-10-2013 16:49

Witam

może dla niektórych moje pytanie okaże się śmieszne, ale chciałbym zapytać forumowiczów o sposoby polecania produktów w programach partnerskich? Jakie są najefektywniejsze? Dodam, że dopiero niedawno rozpocząłem przygodę z pp oraz jestem dopiero w trakcie pracy nad własną stroną internetową oraz blogiem. Chodzi o produkty finansowe, gdzie i jak je reklamować?

Pozdrawiam


RE: W jaki sposób zarabiacie na programach partnerskich? - kacpros - 03-10-2013 19:34

Wiesz nie do końca się znam, ale z tego co się orientuje to nie jest dobra branża na początek, tu stawki są największe i starzy wyjadacze o nie zaciekle walczą Smile


RE: W jaki sposób zarabiacie na programach partnerskich? - volumen - 03-10-2013 19:47

Dziękuje za odpowiedź. Zająłem się tematyką finansową, ponieważ jest to dziedzina z której posiadam wykształcenie oraz ją lubię. Chodzi mi bardziej o uzyskanie technicznych wskazówek w jaki sposób dotrzeć do klientów jeszcze przed zbudowaniem własnej strony? Mam na myśli obcych ludzi, ponieważ znajomi prędzej czy później się wyczerpią.


RE: W jaki sposób zarabiacie na programach partnerskich? - messi - 03-10-2013 20:11

Jest wiele sposobów na dotarcie do potencjalnych klientów, ale nie możesz zapominać o tym że najważniejsza będzie treść na Twoim blogu, to dzięki niej możesz zyskać najwięcej. Nie nastawiaj się na zarabianie tylko na zainteresowanie swoim blogiem jak największej rzeszy ludzi, jak będziesz generował odpowiedni ruch to sprzedaż produktów przyjdzie razem z tym. Nie sprzedawaj nic nachalnie, umieszczenie wszędzie banerów i innych reklam to też nie jest dobry pomysł, tylko odstraszy ludzi. Promuj tylko te produkty , które sam byś kupił, nie wciskaj byle czego żeby tylko zarobić. Promując stronę udzielaj się na forach i blogach podobnych tematycznie, promuj swoje wpisy na wykopie i najważniejsza rzecz to załóż swój fanpage. To w takim wielkim skrócie było by tyle.
Pozdrawiam
Jak zarabiać pieniądze


RE: W jaki sposób zarabiacie na programach partnerskich? - volumen - 03-10-2013 20:15

Dziękuje za wskazówki. Blog się tworzy, prawdę mówiąc to mam już kilkanaście gotowych notek do zamieszczenia, ale nie wiem jak przyciągnąć czytelników. Myślę także o stronie internetowej, a potem fanpage. Jednak tak samo jak do produktów ciężko znaleźć klientów, tak do odwiedzania bloga również.


RE: W jaki sposób zarabiacie na programach partnerskich? - bankier12 - 08-02-2018 19:27

Macie jakis sposob aby zachecic do czestszych wizyt na blogu ??

macie jakis niezawodny sposob na polecanie kont bankowych pozyczek itp ???


W jaki sposób zarabiacie na programach partnerskich? - Artinesse - 02-03-2018 15:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.