Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przelać kasę na paypal? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Jak przelać kasę na paypal? (/Temat-Jak-przelac-kase-na-paypal-77398)

Strony: 1 2


Jak przelać kasę na paypal? - Aleksy Zieliński - 03-10-2013 09:50

Witam, Jest taki serwis jak HitLeap - na którym potrzebuję kupić konto premium, jednak jedyną opcją płatności jest Paypal lub Payza. A ja mam pieniążki, albo na koncie " Na razie nie moim", albo normalną gotówkę... Moje pytanie brzmi: Co byście zrobili na moim miejscu ? Żeby jak najszybciej kasa znalazła się na paypal. Muszę mieć tam 7 euro. Czyli 29 zł. Mogę wysłać smsy nawet za 50 zł .... Żeby tylko tam gotówka była. Co o tym myślicie? Coś mi poradzicie ? ( Jak najszybciej )
Pozdrawiam i dziękuję.


RE: Jak przelać kasę na paypal? - tomazzi - 03-10-2013 09:53

skorzystaj np z wymiany - popatrz na forum kto zaufany prowadzi takie wymiany, że za kasę z banku wpłaca na paypal oczywiście biorąc swoją prowizję

masz też opcję wpłaty błyskawicznej środków na paypal tzn wpłacasz z banku i masz na koncie paypal - ta opcja jest w dodawaniu środków do konta paypal
wpłać coś więcej bo zamiana pln na euro jest po kursie paypal a ten jest zawsze inny niż nbp by ci nie brakło


RE: Jak przelać kasę na paypal? - Aleksy Zieliński - 03-10-2013 10:00

wpłaty błyskawicznej środków <-- Słyszałem, że to niebezpieczne, że dużo ludzi zostało oszukanych, to prawda ? ;/


RE: Jak przelać kasę na paypal? - tomazzi - 03-10-2013 10:06

(03-10-2013 10:00)Aleksy Zieliński napisał(a):  wpłaty błyskawicznej środków <-- Słyszałem, że to niebezpieczne, że dużo ludzi zostało oszukanych, to prawda ? ;/

kto ci takich bzdur naopowiadał ?
przelew błyskawiczny idzie poprzez bluecash znana od lat firma, x banków jako przelew expresowy ma właśnie bluecah - gdyby to takie zło było to by banki polskie z ich usług nie korzystały
korzystam z paypal od 8 lat ( wtedy jeszcze polskiej wersji nie było paypal) i od 5 lat jest wpłata błyskawiczna - korzystam tyle lat i nigdy żadnych problemów nie było


RE: Jak przelać kasę na paypal? - bolo9797 - 03-10-2013 10:07

Wymian najlepiej u marcel__kk Wink Bardzo polecam !!


RE: Jak przelać kasę na paypal? - tomazzi - 03-10-2013 10:11

(03-10-2013 10:07)bolo9797 napisał(a):  Wymian najlepiej u marcel__kk Wink Bardzo polecam !!

i zapłać prowizję co wpłatę przez bluecash ma bez prowizji
interes życia dosłownie masz co polecać ( chyba, że marcelek coś odpali z prowizji to rzeczywiście za naganiacza możesz robić )


RE: Jak przelać kasę na paypal? - bolo9797 - 03-10-2013 10:12

Nic nie dostaje od niego Wink


RE: Jak przelać kasę na paypal? - tomazzi - 03-10-2013 10:13

(03-10-2013 10:12)bolo9797 napisał(a):  Nic nie dostaje od niego Wink

no to po co gościa w koszty wpychasz jak ma opcję bluecash za darmo


RE: Jak przelać kasę na paypal? - Aleksy Zieliński - 03-10-2013 10:15

Dziękuję bardzo ale to bardzo, czyli na pay palu mogą być moje dane, a wysłać mogę z konta mojego kumpla ? Wink


RE: Jak przelać kasę na paypal? - tomazzi - 03-10-2013 10:19

(03-10-2013 10:15)Aleksy Zieliński napisał(a):  Dziękuję bardzo ale to bardzo, czyli na pay palu mogą być moje dane, a wysłać mogę z konta mojego kumpla ? Wink

chyba raczej musi to być konto bankowe posiadacza konta paypal więc z konta kolegi wpłaty nie dokonasz


co do błyskawicznych wpłat na paypal to tak dla przykładu moja wpłata z 30 września ( tak informacyjnie i czarno na białym, że wszystko działa z tym jak trzeba)


[attachment=2183]