Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklamy w tekście - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Reklamy w tekście (/Temat-Reklamy-w-tekscie-77393)



Reklamy w tekście - Xullrae - 02-10-2013 23:50

Witam, po reinstalacji windowsa 8, zapomniałem zainstalować antywirusa, przez co od pewnego czasu, w stronach mam reklamy.
Reklamy te zmieniają mi kolor słowa na niebieski, oraz po najechaniu na nie, wyświetla się reklama.
Wyskakują również bannery z reklamami, które blokuje adblock, przez co jedne co widzę z tych reklam to "Ads not by this site" i przycisk zamknięcia reklamy.

Przeskanowałem komputer adwcleanerem, oraz MB, aktualnie skanuję jeszcze Kasperskym i ponownie MB cały dysk C, mam nadzieję że to pomoże, ale gdyby jednak nie, to co powinienem dalej zrobić?


RE: Reklamy w tekście - hertia - 03-10-2013 03:31

Maiłem podobnie z tym że na starym systemie jakiej przeglądarki używasz? Prawdopodobnie Chroma albo Mozille rozwiązanie jest proste wystarczy zresetować przeglądarkę żeby skasować te wirusy reklamowe;p W Mozili wchodzisz Pomoc -> Informacje dla pomocy technicznej i klikasz
Resetowanie programu Firefox do stanu początkowego skasuję ci wszystkie wtyczki ale zostawi informacje użytkownika(warto jednak zrobić bakup) w Chromie musisz sprawdzić w ustawieniach.


RE: Reklamy w tekście - Xullrae - 03-10-2013 14:09

Dziękuje bardzo, reset ustawień Chrome'a mi pomógł. :3


RE: Reklamy w tekście - plucha - 23-10-2013 07:48

Dzięki, mi też pomoglo Smile
Te reklamy już mnie doprowadzały do szału.