Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie wgrywać filmiki z hackami ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Gdzie wgrywać filmiki z hackami ? (/Temat-Gdzie-wgrywac-filmiki-z-hackami-77391)



Gdzie wgrywać filmiki z hackami ? - KisuShite - 02-10-2013 22:02

Powiedźmy, że prowadzę bloga z hackami. Wszystko robię "od podstaw" w tym filmiki które udowadniają działanie hacków. Pytanie brzmi: czy istnieje serwis na który mogłabym wrzucać filmiki tego typu nie bojąc się o usunięcie ich/bezczelne kopiowanie ? Zaznaczam, że nie zależy mi na promowaniu plików, a jedynie niezagracaniu własnego hostingu.



RE: Gdzie wgrywać filmiki z hackami ? - Bolt - 02-10-2013 22:03

na Vimeo może spróbuj, nie usuwają raczej filmików Wink


RE: Gdzie wgrywać filmiki z hackami ? - KisuShite - 02-10-2013 22:06

(02-10-2013 22:03)Bolt napisał(a):  na Vimeo może spróbuj, nie usuwają raczej filmików Wink

Próbowałam i usunęli mi filmiki po jednym dniu :/


RE: Gdzie wgrywać filmiki z hackami ? - Bolt - 02-10-2013 22:09

w takim razie posłużę się ściągawką
klik


RE: Gdzie wgrywać filmiki z hackami ? - hertia - 03-10-2013 03:27

Wsadź na YT z tym że film umieść nie na publicznym tylko prywatnie przez dostęp do linku.


RE: Gdzie wgrywać filmiki z hackami ? - KisuShite - 03-10-2013 14:52

Rozwiązałam mój problem z dodawaniem filmików w banalny sposób -> wrzucam je na facebookowy funpage ;D


RE: Gdzie wgrywać filmiki z hackami ? - TastemanPL - 05-10-2013 14:55

Jest to możliwe że mój film z yt trafił niebywale na dailymotion? Nazwa na dm taka sama jak na yt. I to nie ja go wrzucałem.


RE: Gdzie wgrywać filmiki z hackami ? - Qwik - 05-10-2013 14:58

(05-10-2013 14:55)TastemanPL napisał(a):  Jest to możliwe że mój film z yt trafił niebywale na dailymotion? Nazwa na dm taka sama jak na yt. I to nie ja go wrzucałem.

Ktoś go skopiował?


RE: Gdzie wgrywać filmiki z hackami ? - TastemanPL - 06-10-2013 17:31

I autor filmu na dm ma takie same imię i nazwisko jakiego ja używam...