Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na ominięcie bana na showup.tv - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sposób na ominięcie bana na showup.tv (/Temat-Sposob-na-ominiecie-bana-na-showup-tv-77390)

Strony: 1 2


Sposób na ominięcie bana na showup.tv - Sotev - 02-10-2013 22:00

1.Nazwa przedmiotu :Sposób na ominięcie bana na showup.tv
2.Opis przedmiotu :Korzystalem z kilku programow min, TOR. Bana udalo sie uniknac bo zmienil mi ip. Ale dostalem kolejnego bana, zmienilem w progamie TOR na nowe IP, zalozylem nowe konto na showup ale moje transmisje nie pojawiaja sie an glownej stronie, i tutaj wlasnie tkwi problem.

Chce pomocy bym mogl bez ograniczen transmitowac nawet po banie.
3.Zdjęcia :-
4.Kontakt :pw/gg:8718631
5.Cena :zalezy od sposobuWink
6.Sposób zapłaty za przedmiot : szybki przelew/doladowanie/paypal


RE: Sposób na ominięcie bana na showup.tv - dsagasd - 02-10-2013 22:10

wyczyść historię, ciasteczka i wszystko inne, włącz hide ip i jedziesz. Wink


RE: Sposób na ominięcie bana na showup.tv - Sotev - 02-10-2013 22:21

no wlasnie czyszcze wszystko moge sie zalogowac tak jakbym bana nie mial ale jak tworze transmisje, pisze ze opublikowano i nie pojawia sie na glownej stronie;/ przed pierwszym banem sie pojawiala


RE: Sposób na ominięcie bana na showup.tv - sialala5 - 02-10-2013 23:09

Oni cię wykrywają...

Jedyna opcja to zmieniać przeglądarki, tak samo Facebook wykrywa lewe konta, to że ciasteczka usuniesz, zmienisz IP, wyczyścisz historię a Facebook i tak cię wykryję... jak zmienisz przeglądarek to już cię nie wykryje, być może tak samo jest na SU


RE: Sposób na ominięcie bana na showup.tv - Sotev - 02-10-2013 23:23

no wlasnie cos w przegladarce, bo 3 razy zmienilem i 3 razy zadzialalo. Zna ktos jakis sposob na ominiecie tego jakos? bo za duzo przegladarek nie ma;P ZaplaceWink


RE: Sposób na ominięcie bana na showup.tv - Reinkarnator - 03-10-2013 00:52

(02-10-2013 23:09)sialala5 napisał(a):  Oni cię wykrywają...

Jedyna opcja to zmieniać przeglądarki, tak samo Facebook wykrywa lewe konta, to że ciasteczka usuniesz, zmienisz IP, wyczyścisz historię a Facebook i tak cię wykryję... jak zmienisz przeglądarek to już cię nie wykryje, być może tak samo jest na SU

mnie jakoś fb nie wykrywa - da 'bana' (prośbę o weryfikację) na jedno konto, a na drugim śmiga. korzystam z jednej przeglądarki (o ile to miałeś na myśli)

Sotev, najpierw chcę wybadać - w jakiej kolejności podchodzisz do "nowej tożsamości" na SU? wyjaśnię na przykładzie prawidłowej kolejności:
1.wyczyszczenie wszystkiego z przeglądarki - ciasteczka, catche
( catche: https://www.extranet.pl/92,czyszczenie-pamieci-cache-przegladarki-internetowej.html ; ciasteczka zwykle analogicznie ) +wyjście ze strony SU, najlepiej w ogóle zamknięcie przeglądarki (sesje itp)
2.zmiana adresu IP - chociażby TOR
3.jako że dopiero w tym momencie ma się pewność że jest się dla strony zupełnie inną osobą, to dopiero teraz należy założyć konto na nowy adres e-mail

punkty 1. i 2. w sumie mogłyby być mieszane, ale jeżeli strona ma jakieś przesrane zabezpieczenia, cholera wie jak cwane, to lepiej jest to zrobić idealnie w tych punktach.

kolejność może wydawać się mało istotna, ale jak chcemy jako nowy złodziej wejść do sklepu i dopiero się przebrać, to tylko zapamiętają nasze nowe przebranie (to tak łopatologicznie). zmiana przeglądarki, przy PEŁNYM (!) wyczyszczeniu WSZYSTKICH danych i zamknięciu przeglądarki powoduje tylko (w dobrym przybliżeniu, pod kątem anonimowości) zmianę informacji o naszej przeglądarce

aha. wersja alternatywna - poproś kogokolwiek o stworzenie konta i się zaloguj, a następnie wyczyść dane i jazda (zmień wszystkie dane, na koncie i mailu), też myślę że powinno być ok


RE: Sposób na ominięcie bana na showup.tv - hertia - 03-10-2013 03:40

(02-10-2013 23:23)Sotev napisał(a):  no wlasnie cos w przegladarce, bo 3 razy zmienilem i 3 razy zadzialalo. Zna ktos jakis sposob na ominiecie tego jakos? bo za duzo przegladarek nie ma;P ZaplaceWink

Przeglądarek jest z 40 ;p tak nawiasem pisząc wypróbuj sposób na wirtualny system nowy system nowa przeglądarka zmień IP w Torze albo hide ip jak masz stałe ;/


RE: Sposób na ominięcie bana na showup.tv - Sotev - 06-10-2013 14:23

teraz mam inny problem, dostalem teraz takiego bana ze nie dziala mi adobe flash na showupie, po prostu jest czarny ekran, na innych stronach dziala. Cos mozna doradzic?


RE: Sposób na ominięcie bana na showup.tv - Sotev - 06-10-2013 19:09

jest ktos w stanie pomoc?;/


RE: Sposób na ominięcie bana na showup.tv - malpa2 - 06-10-2013 19:09

SOTEV moze do cholery na moje GG się odezwiesz co??? Od tygodnia piszę i nic..Angry