Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
high cash vs astrocash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: high cash vs astrocash (/Temat-high-cash-vs-astrocash-77375)



high cash vs astrocash - Aleksy Zieliński - 02-10-2013 17:41

Witam, chciałbym rozpocząć dyskusję na temat jak w temacie, jeżeli już taki był to przepraszam. A więc do dzieła, Czy ktoś może mi doradzić, która strona pomoże mi w lepszym zarobku ? Chodzi mi najbardziej o konwersję pliku, stawiki też. Ogólnie proszę wy powiedźcie się na ten tamt : high cash vs astrocash Wink


RE: high cash vs astrocash - Bandaid - 02-10-2013 18:16

Najpierw lepiej zacznij zarabiać cokolwiek, potem zastanów się nad tym gdzie masz to robić. Na tę chwilę nie ma to wielkiego znaczenia. Ale skoro już pytasz to choć darzę sporą sympatią HC to w mojej opinii więcej zarobisz na AC.


RE: high cash vs astrocash - Por2010 - 02-10-2013 19:51

najlepiej przetestuj oba serwisy i sam się dowiesz gdzie lepiej Smile bo wiadomo że jak ktoś zarabia na AC to powie że lepiej na AC i na odwrót Smile


RE: high cash vs astrocash - waldekiepski - 03-10-2013 15:34

Najlepiej dostosować bloga pod mirror któregoś z serwisu lub dopasować najlepiej pasujący mirror do bloga, wtedy konwersja jest większa, przetestowałem na własnej skórze. Jeśli chodzi o stawki/konwersję oba serwisy są pod tym względem dobre.


RE: high cash vs astrocash - Surens - 04-10-2013 11:56

hc ma dużo razy większą konwersje


RE: high cash vs astrocash - Petr0 - 05-10-2013 16:21

Żadne HighCash, Astrocash, tylko FileIce.


RE: high cash vs astrocash - sewirus - 05-10-2013 19:11

Fileice tylko wtedy gdy wie jak się samemu rozliczyc Tongue


RE: high cash vs astrocash - dawid1305 - 08-10-2013 15:32

1)FileIce
2)AstroCash
3)ShareBay
4)FireCash
5)HightCash
6)ShareCash

Ale sądzę tak jak jeden z przedmówców najlepiej sprawdzić samemu


RE: high cash vs astrocash - frycek1987 - 09-10-2013 18:28

Jak dla mnie najlepiej najpierw ogólnie zacząć zarabiać, a potem na przykład na tydzień czy dwa przepiąć bloga pod inny serwis i porównać zarobki


RE: high cash vs astrocash - sefakir - 10-10-2013 09:52

zdecydowanie AstroCash