Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycje w zaklady sportowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycje w zaklady sportowe (/Temat-Inwestycje-w-zaklady-sportowe-77353)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - mareczek - 04-10-2013 21:48

No gratuluje zagrania Apollonu po 8.5 Lol Szkoda tylko ze wczorajsza wygrana dzisiaj przegrales ale moze jutro bedzie lepiej Lol


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - Rangiz - 04-10-2013 21:52

(04-10-2013 21:48)mareczek napisał(a):  No gratuluje zagrania Apollonu po 8.5 Lol Szkoda tylko ze wczorajsza wygrana dzisiaj przegrales ale moze jutro bedzie lepiej Lol

Nie wiem skąd wiesz ile i czy jestem na minusie wróżbito.
Nic udowadniac na sile nie bede bo na tym bukmacherka nie polega.
pozdrawiam.


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - Rangiz - 04-10-2013 22:09

live:
Malaga -Osasuna 50 min 0-1
typ 2
kurs 1.9

stawka X 2 to co stracilem dzis podajac tutaj. i jestem przy wygranej Osasuny na dobrym plusie. ryzyko zawodowe.


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - Rangiz - 05-10-2013 11:57

Live
Siatkowka
Katar - Kazachstan przy 17-15
Katar wygra mecz 2.00


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - Rangiz - 05-10-2013 15:04

live 30 min poki jestem
B.M Gladbach - Dortmund
1X
2.25 PRZY 0-0
9/10

Jak ktoś jest chetny i nie ma co robić z pieniedzmi to mam dobra inwestycje na dzis z kursem powyzej 3 +szczegolowy opis zakladu, chce za typ powiedzmy symboliczne 100 zl wiec mysle ze nie za wiele dla właścicieli sald z tysiakami na koncie, datki kierowac na skrill: [email protected] do godziny 19:30, O 19:45 wysylam typ na ades identyczny pod ktorym byla przeprowadzona ew. transakcja. Jesli typ mialby byc jakims dziwnym trafem nie trafiony to do 300 zl zwrot stawki po okazaniu skanu po zawarciu typu a przed rozpoczeciem meczu,Kase wysylam w 24h.
Do jutra tylko pod @ bo bede na fonie, więc kontakt pod [email protected] jesli jakies pytania wiec prosze tutaj nie spamować za co serdeczenie dziekuje i powodzenia tym ktory zagraja.
.


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - Damkofr - 05-10-2013 16:13

ten live bonus ladnie wszedł
szkioda ze nie postawilem.


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - Rangiz - 11-10-2013 12:30

witam, nie prowadze juz tematu z pewnych przyczyn ale jak jestes zainteresowany to mam na dzis typ z kursem w granicach 2.8-3.3 w zaleznosci od bukmachera
koszt: 100 zl, co najwyzej 50 zl przed 50 zl po.. wysylam typ pod emial od ktorego dostane wplate do godziny 20:00 na skrill : [email protected]. Bez spamu


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - damianus627 - 11-10-2013 12:35

(10-10-2013 20:53)Admin napisał(a):  Ze swojej strony mogę jedynie dodać, że już nie będą tolerowane żadne bukmacherskie "składki" na forum by nie dopuścić do kolejnych tego typu sytuacji i jeśli takowe zauważycie przed nami to od razu je zgłaszajcie poprzez przycisk "zgłoś".

Tak więc temat zgłoszony.


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - Rangiz - 11-10-2013 13:17

Racja lepiej usuncie temat bo widze ze komuś q.. odwaliło
nie bede cytowal usera ale coś na zasadzie:

"myslisz ze sie bedziesz z nami bawił, juz Cie mamy!"

pewnie chodzilo mu o tego Regh... cos tam z ktorego sie smialem jak i z was naiwniacy, piszac o tym jaki on niby ma to zysk z dzialalnosci charytatywnej, a ze jestescie idiotami dajac komus gruba kase to na wasza wina...

Więc do tego usera jesli wszedzie widzisz tego Cylke czy jak mu tam do - psychiatra.. psychiatra.. a za takie podejrzenia to powinienes w ryj dostać bez ceregieli kolego MLN czy jakis tam..


TEMAT DO ZAMKNIECIA


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - Rangiz - 11-10-2013 14:27

Skoro się żegnam więc, tym bardziej iz raz podalem typ ktory nie byl trafiony z pilkarskiej ligi francuskiej.

Hiszpania koszykówka
River Andorra - Huesca
Huesca 4.5

kurs taki byl jak jest, celowo zmieniam przedzial na niższy w poczatkowej ofercie z pewnych przyczyn.
Pozdrawiam i zycze wszystkim wysokich wygranych.