Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycje w zaklady sportowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycje w zaklady sportowe (/Temat-Inwestycje-w-zaklady-sportowe-77353)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Inwestycje w zaklady sportowe - Rangiz - 02-10-2013 12:14

Witam, w wątku tym (dla zainteresowanych) typy na zaklady sportowe u bukmacherów internetowych. Są one poparte godzinami spędzonymi na oglądaniu, jednakże w niektorych przypadkach zwykłą statystyką.
Na dziś zdarzenie któremu warto się przyjrzeć oraz warto zainwestować:

Tenis/ATP/Mons 14:00

Kukushkin - Beck A.
typ na zdarzenie: Beck A. kurs 2.75

Userom forum polecam to na dobry początek i zapraszam do korzystania z moich typów. Pozdrawiam


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - Rangiz - 02-10-2013 12:32

Tak na dowód tego że stawkuje dość wysoko- o to moje wyniki z dzisiejszej nocy (celowo usunolem jakie zaklady wybierałem) nie chce się na początku odsłaniać, oczywiście zaklady live.

[Obrazek: jky90i.png]


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - badii - 02-10-2013 13:09

gratki, szkoda tego za 2,250 ale nie wszystko zawsze musi wchodzić... Sad


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - Rangiz - 02-10-2013 13:13

(02-10-2013 13:09)badii napisał(a):  gratki, szkoda tego za 2,250 ale nie wszystko zawsze musi wchodzić... Sad

Ważne by nie być stratnym w przeciągu danego okresu czasu, w moim przypadku to tydzień, po którym robie bilans.
Specjalizuje się w zakładach "na żywo", przedmeczowo już jest słabiej ( z wiadomych przyczyn) ale postaram się tutaj pomóc swoimi spostrzeżeniami.


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - badii - 02-10-2013 13:15

co pogrywasz?
pewnie glownie tenis?


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - Rangiz - 02-10-2013 13:18

(02-10-2013 13:15)badii napisał(a):  co pogrywasz?
pewnie glownie tenis?
Nie.... ten typ akurat to bardziej po obserwacji wczorajszych pojedynkow obu panów, Tenis mało kiedy...
Różne dyscypliny.. śledz temat sam zobaczysz. oczywiscie będę podawał tutaj tylko "przedmeczowo", bo współpraca na live to tylko dla mocno zainteresowanych ktorych na to stać.


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - badii - 02-10-2013 13:20

ja tam Kukushina bym nie skreślał, bo stać go na win w tym meczu Wink
w końcu jest faworytem, no ale mimo tego życzę powodzenia!

temat będę śledzić Smile


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - Damkofr - 02-10-2013 13:25

tez bede patrzyl


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - Melex - 02-10-2013 13:32

(02-10-2013 12:32)Rangiz napisał(a):  Tak na dowód tego że stawkuje dość wysoko- o to moje wyniki z dzisiejszej nocy (celowo usunolem jakie zaklady wybierałem) nie chce się na początku odsłaniać, oczywiście zaklady live.

[Obrazek: jky90i.png]

największy kurs 1.9 ?


RE: Inwestycje w zaklady sportowe - kwenk21 - 02-10-2013 13:35

(02-10-2013 13:18)Rangiz napisał(a):  
(02-10-2013 13:15)badii napisał(a):  co pogrywasz?
pewnie glownie tenis?
Nie.... ten typ akurat to bardziej po obserwacji wczorajszych pojedynkow obu panów, Tenis mało kiedy...
Różne dyscypliny.. śledz temat sam zobaczysz. oczywiscie będę podawał tutaj tylko "przedmeczowo", bo współpraca na live to tylko dla mocno zainteresowanych ktorych na to stać.

Nie rozumiem aluzji czy też oferty, zwał jak zwał, współpracy live..czyli "biedakom" nie pomagasz mam rozumieć? Wykaż się talentem bo na razie to wiesz "chipsy przyszły"/trol2.

Wątek pod obserwacjąSmile

Pzdr

Bart