Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPA+] Dziennik HaoKakao - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PPA+] Dziennik HaoKakao (/Temat-PPA-Dziennik-HaoKakao-77349)



[PPA+] Dziennik HaoKakao - HaoKakao - 02-10-2013 11:04

Cześć, nazywam się Bartek, mam 20 lat i jestem studentem na kierunku azjatyckim ;) Zakładam ten dziennik, aby jakoś bardziej się zmotywować, albo jeszcze więcej ogarnąć to co mam w głowie. Działam na PPA już od miesiąca, wcześniej do takiego zarabiania podchodziłem sceptycznie i z niedowierzaniem. Wszystko dokładnie zaczęło się na początku września, zacząłem wertować różne fora o zarabianiu z PPA, to tu to tam, zauważyłem, że są mentorzy, którzy Cie jakoś wkręcą w smykałkę PPA. Niestety nie skorzystałem, czułem że jeżeli sam do wszystkiego dojdę bez niczyjej pomocy, to więcej się nauczę i osiągnę. Czytałem, tworzyłem, ulepszałem... samo ogarnięcie wszystkiego zajęło mi prawie tydzień, dziennie parę godzin czytania i dochodzenia do nowych wniosków i pomysłów. Oczywiście do tej pory czytam i staram się jak najwięcej wyciągnąć z każdej informacji.

Z początku zrobiłem z 8 nisz, wszystkie na jednym koncie YT (chyba wiecie co się stało) miałem jakieś wejścia itp. ale pobranie aby wpadło to był cud.
9 września usunęli mi konto na YT, a co za tym idzie wszystkie filmiki :) W sumie nie wiem czemu, ale przez to dostałem kopa do pracy, aby zrobić i dopracować filmiki jeszcze bardziej... Zrobiłem 3 bardzo dobre jak dla mnie nisze i zaczęło się powoli dziać(oczywiście tym razem na osobnych kontach YT), wpadały pobrania :) cieszyłem się jak głupek z każdego nawet małego pobrania. Nie były to duże sumy, ale fajnie że coś w ogóle było :) Coś na przełomie 15-16 września zaczęło się dziać więcej! Zaczęły wpadać coraz lepsze pobrania, parę dni potem wchodzę wieczorem na statystyki bloga i złapał mnie nie mały szok, z jednego filmika YT z niszy ofc, było ponad 2k wejść... Filmik nie był jakoś specjalnie wypozycjonowany na 1 miejscach w YT... No nic wtedy zaczęło wpadać od 20$ do 30$, niestety trwało to tylko kilka dni, potem już wróciło do normy wszystko(dalej zastanawiam się jakim cudem ten filmik dał mi tyle wejść, może google coś wypozycjonowało go? nie wiem :D ) No i tak do końca miesiąca szło od 2$ do 15$ dziennie. Pod koniec miesiąca zakupiłem VPS aby nabijało mi pkt do enhanceviews, addmefast i SYV ;)

Miesiąc wrzesień wyglądał tak: (działam na FireCash)
Całość zarobione: $176.23 (jak tylko wpłynie przelew dam ss :) )
Jedna nisza przyniosła mi zysk: $116.78 (kolejne już 40$ i niżej)
Ogółem 150$ zarobiłem w 10 dni od 14 do 24 września.

Dodam jeszcze, że nie bawiłem się GSA, gdyż cięzko mi ogarnąć ten temat i szczerze myślę nad wzięciem pomocy od kogoś, ale jeszcze poważnie nad tym rozmyślam. Bo cały zarobek za wrzesień to z filmików YT :)
Teraz nowy miesiąc postaram się na bieżąco aktualizować dziennik :)

####################################################

01.10.2013
- Dodana nowa nisza + filmik YT do niej + pozycjonowanie jej na YT
- Stworzenie bardzo dobrych graficznie gateway, pod każda z nisz

Zarobek: $10.63

02.10.2013
- Autopilot jednak ;/
Zarobek: $5.02

03.10.2013
- autopilot znówww ;/
Zarobek: $2.98

04.10.2013
Zarobek:


####################
Plany na przyszłość:

Zamówiłem startery i będę próbował jeszcze na nich wyciągnąć trochę kasy, neobux i te sprawy :)
Ogarnąć w końcu GSA
Kupić płatny hosting i domenę (działam dalej na free XD)
W tym miesiącu zarobić 3x więcej (wiem wysoka poprzeczka, ale tego mi trzeba :D)
Prowadzić na bieżąco dziennik
Zostać dalej swoim własnym mentorem :P

Oczywiście jak macie jakieś wskazówki, czy też swoje opinie, to piszcie, wszystko się może przydać :)
Pozdrawiam :D


RE: [PPA+] Dziennik HaoKakao - comanche - 02-10-2013 12:19

Cytat:No nic wtedy zaczęło wpadać od 20$ do 30$, niestety trwało to tylko kilka dni, potem już wróciło do normy wszystk

prawdopodobnie twoj filmik pojawil sie na 1szej stronie google i to spowodowalo przylyw ruchu poki go nie usuneli badz nie spadl w wynikach wyszukiwana nizejWink


RE: [PPA+] Dziennik HaoKakao - szalonymad - 02-10-2013 12:41

Nowy user, nowy dziennik zobaczymy jak będziesz się rozwijał Smile

Warto dodać jakieś kolorki do wpisów aby wyróżnić pewne rzeczy oraz aby ładniej wyglądał post
Zobacz sobie te 2 tematy, nienawalone kolorami, przejrzyste i ciekawie się reprezentuje
http://zarabiam.com/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145
http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-zarabiania-by-Kazio-Odlotowy-76814

Powodzenia


RE: [PPA+] Dziennik HaoKakao - HaoKakao - 03-10-2013 23:03

Dziś niestety również nic nie zrobiłem, teraz w weekend studia, wiec troche musialem poogarniać z noclegiem itp. dodatkowo bede miał przerwe, bo nie posiadam laptopa aby w innym miescie poruszać się po internecie ;x
W poniedziałek już ruszy wszystko i to konkretnie, w końcu postawiłem sobie wysoką poprzeczkę Wink


RE: [PPA+] Dziennik HaoKakao - HaoKakao - 07-10-2013 21:25

Wczoraj wróciłem ze zjazdu ze studiów, więc nic nowego nie było Tongue ale zarobilem przez weekend z jakies 4$ mooze więcej.... ale i tak słabo ;x

Dziś przelew za wrzesień <3 mój pierwszy miesiąc z ppa Smile
[Obrazek: ss__07-Oct_20.png]

Ogólnie jeszcze zamawiam startery i zacznę na nich też zarabiac i zobaczymy to z obstawianiem meczy i zwrotem stawki Smile)


[PPA+] Dziennik HaoKakao - Vasaki - 25-02-2018 10:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.