Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Easysub - przelew pocztowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Easysub - przelew pocztowy (/Temat-Easysub-przelew-pocztowy-77312)

Strony: 1 2 3


RE: Easysub - przelew pocztowy - kubsztyl955 - 06-10-2013 21:57

oczywiście że w placówce dostaniesz taką kartę od ręki,

a karty są dobre, a tu sami pomyślcie po co ;p dodam że karty nie są do nikogo przypisane więc nikt nie wie do kogo idą pieniążki i kto miał dochód Big Grin


RE: Easysub - przelew pocztowy - koza09 - 07-10-2013 05:57

(06-10-2013 17:49)BabyBuns napisał(a):  A nie możesz po prostu założyć konta w banku? ^^

Komornik ^^

Dzięki za odpowiedzi, lecz nie wiem jeszcze czym się różnią te karty upominkowe, internetowe itd. O jaką kartę mam poprosić w placówce?


RE: Easysub - przelew pocztowy - kubsztyl955 - 07-10-2013 08:54

Te karty niewiele się różnią:
karta internetowa to taka której nie masz w postaci materialnej, tylko wirtualnej dlatego jest tańsza (można nia płacić w sklepach internetowych, czy powiązać z PayPalem)
karta upominkowa to zwykła karta prepaid tylko z doładowaną jakąś kwotą
karta z doładowaniem to czysta karta prepaid którą można doładowywać do limitów (10 000zł rocznie / max. wypłata dziennie 500zł) ale wypłatę można obejść, idą do bankomatu o 23:55 i o 00:01


Typ karty jaki powinien Cie interesować to: Karty z doładowaniem zresztą w banku wszystko powinni Ci wytłumaczyć Smile

Podsumowując bardzo dobra opcja, dla nieletnich lub dla kogoś komu weszli na konto


RE: Easysub - przelew pocztowy - koza09 - 07-10-2013 18:03

Dzięki za informacje, mam jeszcze pytanie z ciekawości za plusa. Długo czekam na wypłatę z easysub? Słyszałem że BZWBK - BZWBK idzie bardzo szybko. Przykładowo zlecę wypłatę jutro o 10.00 to jest szansa że pieniądze zastanę na mojej karcie tego samego dnia?

//
"karty nie są do nikogo przypisane"

Jak brałem kartę w banku to musiałem dowód osobisty pokazać. Mówili że dane potrzebne są tylko po to żeby jedna osoba nie brała za dużo kart. Tak czy siak, jak zrobię coś złego na tej karcie to po prostu mogę powiedzieć że ją sprzedałem Wink


RE: Easysub - przelew pocztowy - Kerak - 15-10-2013 14:03

Przelewy BZWBK do BZWBK to przelewy wewnętrzne i są księgowane odrazu, przynajmniej tak powinno być.