Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Easysub - przelew pocztowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Easysub - przelew pocztowy (/Temat-Easysub-przelew-pocztowy-77312)

Strony: 1 2 3


Easysub - przelew pocztowy - mateuszek9973 - 01-10-2013 16:45

Witam serdecznie Smile Ostatnio zarobiłem trochę kasy na easysubie wiecie może czy nie da rady wypłacić pieniędzy poprzez przelew pocztowy? Nie posiadam za bardzo na ten moment konta w banku a zastrzyk gotówki by się przydał liczę na szybką odpowiedź POZDRAWIAM Smile


RE: Easysub - przelew pocztowy - 4midable - 01-10-2013 16:50

Da rade, napisz do nich na maila, wysyłają cash nawet pocztą Smile


RE: Easysub - przelew pocztowy - mateuszek9973 - 01-10-2013 16:55

@4midable tylko problem w tym, że nie odpisują mi od 4 dni ;/


RE: Easysub - przelew pocztowy - Eximo - 01-10-2013 16:57

To napisz kolejnego, lub czekaj cierpliwie.


RE: Easysub - przelew pocztowy - mateuszek9973 - 01-10-2013 16:59

Wole nie spamić napisałem im 2 wiadomości Smile a wiecie może czy wysyłają oni pieniądze na pay pal?


RE: Easysub - przelew pocztowy - kubsztyl955 - 01-10-2013 17:41

kup kartę prepaid na allegro i na nią wypłać ogólnie dzielą się na 2 typu:
-tańsze przy których jest stała prowizja przy wypłacie(chyba ok 5zł)
-droższe raz płacisz aktywacje za 5 zł i wypłaty z bankomatów bzwbk za free. Koszt tej droższej to ok 35zł

jak ktoś nie ma konta(nie ma 18, albo i nie bo mu nie potrzebne) to dobra opcja bo raz zapłacisz i masz "konto" ważne przeważnie do końca 2017

działa to tak że do każdej karty przypisany jest indywidualny numer konta, na który wpłaca się pieniążki które można wypłacić tą kartą lub zapłacić taką kartą w sklepie

dla jasności nie trzeba podpisywać żadnych umów, a ni nic, jest to rodzaj anonimowego elektronicznego portfelu


RE: Easysub - przelew pocztowy - EASYSUB - 01-10-2013 18:17

Odnośnie wysyłki $$$ pocztą możesz pisać nam na PW Smile


RE: Easysub - przelew pocztowy - mateuszek9973 - 01-10-2013 18:24

@kubsztyl955 okeej dzięki za info nie wiedziałem szczerze mówiąc, że istnieje takie coś na pewno rozważę kupno takiej karty ale w innym terminie Wink

@EASYSUB napisałem Smile


RE: Easysub - przelew pocztowy - MrGrafi2K - 01-10-2013 18:30

(01-10-2013 17:41)kubsztyl955 napisał(a):  kup kartę prepaid na allegro i na nią wypłać ogólnie dzielą się na 2 typu:
-tańsze przy których jest stała prowizja przy wypłacie(chyba ok 5zł)
-droższe raz płacisz aktywacje za 5 zł i wypłaty z bankomatów bzwbk za free. Koszt tej droższej to ok 35zł

jak ktoś nie ma konta(nie ma 18, albo i nie bo mu nie potrzebne) to dobra opcja bo raz zapłacisz i masz "konto" ważne przeważnie do końca 2017

działa to tak że do każdej karty przypisany jest indywidualny numer konta, na który wpłaca się pieniążki które można wypłacić tą kartą lub zapłacić taką kartą w sklepie

dla jasności nie trzeba podpisywać żadnych umów, a ni nic, jest to rodzaj anonimowego elektronicznego portfelu

To normalnie taką kartę mogę kupić na allegro ? Można mieć jakiś podgląd ile środków jest na koncie czy coś.. Nie wiem, jakaś strona ?? Można wykonywać przelewy czy coś..

Dzięki z góry!


RE: Easysub - przelew pocztowy - kubsztyl955 - 01-10-2013 19:06

(01-10-2013 18:30)MrGrafi2K napisał(a):  
(01-10-2013 17:41)kubsztyl955 napisał(a):  kup kartę prepaid na allegro i na nią wypłać ogólnie dzielą się na 2 typu:
-tańsze przy których jest stała prowizja przy wypłacie(chyba ok 5zł)
-droższe raz płacisz aktywacje za 5 zł i wypłaty z bankomatów bzwbk za free. Koszt tej droższej to ok 35zł

jak ktoś nie ma konta(nie ma 18, albo i nie bo mu nie potrzebne) to dobra opcja bo raz zapłacisz i masz "konto" ważne przeważnie do końca 2017

działa to tak że do każdej karty przypisany jest indywidualny numer konta, na który wpłaca się pieniążki które można wypłacić tą kartą lub zapłacić taką kartą w sklepie

dla jasności nie trzeba podpisywać żadnych umów, a ni nic, jest to rodzaj anonimowego elektronicznego portfelu

To normalnie taką kartę mogę kupić na allegro ? Można mieć jakiś podgląd ile środków jest na koncie czy coś.. Nie wiem, jakaś strona ?? Można wykonywać przelewy czy coś..

Dzięki z góry!

Kupujesz normalnie na allegro i przychodzi Ci do domu. Wgląd robisz w bankomacie, albo przez sms. Przelewy hmmm, można płacić w internecie kartą, ale jako typowy przelew to nie wiem

tutaj masz wszytskie info: http://www.bzwbk.pl/karty-platnicze/karty-przedplacone-pre-paid/karty-z-doladowaniem/karta-prepaid-z-doladowaniem.html#tab_dodatkowe_informacje