Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Składka na typy. WARTO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Składka na typy. WARTO (/Temat-Skladka-na-typy-WARTO-77291)



Składka na typy. WARTO - Barry14 - 01-10-2013 14:21

Witam, poszukuje osób do składki na bardzo dobre, monitorowane przez goal24 typy. Jeden typ to koszt 200 zł, jednak na kilka osób, koszta te się zmniejszą.

Typy są od "Ice", tutaj można zobaczyć jego typy - http://perfect-odds.pl/supplier?name=Ice

Zainteresowani niech piszą na GG 37451130


RE: Składka na typy. WARTO - tomazzi - 01-10-2013 14:24

spamuj dalej, za chwilę karierę z banem zakończysz


RE: Składka na typy. WARTO - Rhaegar - 01-10-2013 14:31

Ty zawsze czujny, taki policjant tego forum, masz wogóle jakieś inne życie poza tym forum ? Co nowy wpis to zawsze jako pierwszy Ty się pojawiasz


RE: Składka na typy. WARTO - tomazzi - 01-10-2013 14:34

(01-10-2013 14:31)Rhaegar napisał(a):  Ty zawsze czujny, taki policjant tego forum, masz wogóle jakieś inne życie poza tym forum ? Co nowy wpis to zawsze jako pierwszy Ty się pojawiasz

jeśli cię to tak bardzo gnębi to tak mam swoje bogate życie rodzinne ( od 2 miesięcy wszystko na mojej głowie po śmierci żony) i na nudę nie narzekam
a forum to i w życiu i w wirtualu zicher musi być zicher


RE: Składka na typy. WARTO - Rhaegar - 01-10-2013 14:35

no to nie wiedziałem, że małżonka Ci zmarła, nie było tematu, sorry


RE: Składka na typy. WARTO - tomazzi - 01-10-2013 14:37

(01-10-2013 14:35)Rhaegar napisał(a):  no to nie wiedziałem, że małżonka Ci zmarła, nie było tematu, sorry

spoko loko, wrzuć na luz
życie idzie do przodu nie stoi w miejscu, jakoś powoli się człowiek przyzwyczaja do tego co się stało ale nigdy się z tym nie pogodzi no ale ludzie nie są wiekowi tylko czasowi i na każdego bez względu na wiek przychodzi czas i nie ma od tego ucieczki


Składka na typy. WARTO - yazir - 01-10-2013 14:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.