Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik idealny do PP by aero2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik idealny do PP by aero2 (/Temat-Poradnik-idealny-do-PP-by-aero2-77290)

Strony: 1 2 3


RE: Poradnik idealny do promocji PP by aero2 - Boguśś - 01-10-2013 21:07

To chodzi chyba o easysub etc.. Www chyba miec nie musisz


RE: Poradnik idealny do promocji PP by aero2 - hertia - 02-10-2013 05:05

Chodzi ci o black hat itd?


RE: Poradnik idealny do promocji PP by aero2 - fusek - 02-10-2013 05:18

ja bym uwazal na niego - aero jest znany z wszelkich wymyslnych form zarobkow - swego czasu zbieral reffkow na sponsokdo (nie umial dobic do euro w momencie gdy inni zarabiali po 2- 3 euro na konto - co bylo dziecinnie proste) Big Grin


RE: Poradnik idealny do promocji PP by aero2 - aero2 - 02-10-2013 10:00

Nie black hat, choć ktoś zapewne tak pomyśli, może 1% tego jest, ale nie więcej.

Co zbierałem to moja sprawa, jak prosiłem o pomoc to nikt nie wyciągnął pomocnej ręki, tylko sam się nachapał EURO.

Na szczęście, są inne lepsze i skuteczne metody zarobku, nie potrzebując poleconych i tu nie mówię o tym poradniku.

W tym poradniku nie opisuję jak trzepać $, także twój post jest nie na miejscu, zbędny spam w moim temacie.


RE: Poradnik idealny do promocji PP by aero2 - plem - 02-10-2013 10:48

dobra zaryzykuje bez recenzji podeślij PP na PW do mnie


RE: Poradnik idealny do promocji PP by aero2 - Boguśś - 03-10-2013 17:35

Kiedy można sie tej recenzji spodziewać ?.


RE: Poradnik idealny do promocji PP by aero2 - surfer0700 - 06-10-2013 13:09

(03-10-2013 17:35)Boguśś napisał(a):  Kiedy można sie tej recenzji spodziewać ?.

Po co pytasz jak i tak nie kupisz? W każdym temacie w dziale handel musisz dodać swoje 3 grosze.
Będzie trzeba coś z tym zrobić Jerk

Wracając do tematu:
W poradniku nie ma żadnej mowy o jakiekolwiek promocji. Także nie dowiecie się jak promować swoje PP czy tam nisze, czy cokolwiek co pod to podepniecie.
Metoda zawarta w poradniku nie jest innowacyjna, sporo ludzi ją zna. Sam stosowałem ją na galę KSW24. "Sposób" który opisuje autor zwiększa naszą wiarygodność i w pewnym sensie ułatwia promocję. Jednak jest to banalnie prosty zabieg, więc myślę że wiele osób zdaje sobie z niego sprawę. Cena 10 złotych, to moim zdaniem ciut za dużo. Jak za taką drobnostkę, to 5 PLN będzie ok.



RE: Poradnik idealny do promocji PP by aero2 - aero2 - 06-10-2013 14:04

Dzięki za recenzję.Smile

Od teraz, cena mojego poradnika wynosi 5 zł.

Jak ktoś chętny, to zapraszam na PW.


RE: Poradnik idealny do promocji PP by aero2 - hertia - 06-10-2013 14:28

Może to będzie coś czego nie wiemSmile wysłałem ci pw odpisz


RE: Poradnik idealny do PP by aero2 - matek697 - 06-10-2013 17:56

i jak, ktoś się czegoś z tego dowiedział?