Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN (/Temat-TopOption-regulowany-broker-z-kontami-w-PLN-77285)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Comparic - 02-03-2015 11:46

Dalsze rewelacje ze strony Apple - prezentacja iWatcha i chęć wykupienia Tesli - jak przełoży się na wzrost kursów? http://comparic.pl/apple-zaprezentuje-apple-watch-jak-zareaguje-rynek-akcji/


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Diabełek - 02-04-2015 12:29

Na koncie zostało mi z 70 zł. Ostatnio grałem w zeszłym roku i w najbliższym czasie nie mam zamiaru.
Na pewno powrócę ale na inną platformę. Zlecając wypłatę odzyskam te 70 zł?
Mam tylko własne wpłacone pieniądze, nie brałem bonusów itp. Szkoda, mi to uwalić, wolę wydać na coś użytecznego.

Z góry dzięki za odpowiedź.


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Comparic - 10-04-2015 11:32

(02-04-2015 12:29)Diabełek napisał(a):  Na koncie zostało mi z 70 zł. Ostatnio grałem w zeszłym roku i w najbliższym czasie nie mam zamiaru.
Na pewno powrócę ale na inną platformę. Zlecając wypłatę odzyskam te 70 zł?
Mam tylko własne wpłacone pieniądze, nie brałem bonusów itp. Szkoda, mi to uwalić, wolę wydać na coś użytecznego.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Twoje pieniądze to Twoje pieniądze - gdyby były bonusowe to mogliby naliczać co miesiąc sobie jakieś karne odsetki za nieaktywność (coś takiego widziałem w regulaminie). Tutaj natomiast nie powinno być problemów Smile


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - AntonioFresco - 18-05-2015 02:11

TopOption goli swoich affiliejtów .
Założyłem jakiś czas temu (ponad rok temu) stronę o opcjach, wyłącznie z reklamą topoption, żadnych innych. Wiem że co najmniej 5 osób zarejestrowało się i wpłaciło depozyt, a prowizji 0.


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Comparic - 18-05-2015 06:40

A nie wchodzili na stronę TopOption już wcześniej z innego linku? Bo cookies to zapamiętuje i później mimo, że ktoś zakłada konto z Twojego linku, to jeśli wszedł wcześniej z innego, to konto zapisze się pod ten inny.

Natomiast co do niektórych brokerów jestem pewny, że oszukują...


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - drynd3k - 21-05-2015 20:59

Przydałaby się aktualizacja opisu, serwis jakiś czas temu przeszedł zmiany


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MaLiN - 21-05-2015 21:49

http://www.binary24.pl/pl/top/topoption - Tu są aktualne informacje o brokerze Topoption. - ostatnio właśnie aktualizowaliśmy informacje o nim.


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Maersk - 22-05-2015 09:15

Czy w TopOption jest możliwość grania opcji 300 sekundowych?


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - malpa2 - 22-05-2015 10:14

Tylko 60 i 120 Wink Także 300 sekund nie ma.


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Maersk - 22-05-2015 13:05

Szkoda, bo już byłem przekonany żeby tam otworzyć konto
Angry