Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN (/Temat-TopOption-regulowany-broker-z-kontami-w-PLN-77285)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Verb22 - 03-10-2013 12:53

COMP

Ogólnie chodziło o to, że np: na krótkich opcjach, 60sekundowych dziwnym trafem opcja stawała (nie odliczało) i zamykała się albo za wcześnie albo za pózno. Raz mi weszła o 2 długie świece transakcja za 300 zł.. i o dziwo, na topoption zaliczyło mi ją jako przegraną. Pisalem na czacie do supportu ale baba zamilkła i się rozłączyla jak chcialem odzyskać kase.. Potem mi zablokowali konto ze względu na weryfikacje - przesłalem dokumenty, zero oddezwu. Bez komentarza. Ten broker to scam i tyle. Jak większość..


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Comparic - 03-10-2013 13:23

Właśnie scam to nie jest bo jest regulowany. Wystarczy przesłać dowód do regulatora.


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Mateush - 14-05-2014 13:39

TopOption, zgodnie z tym co pisze Comparic, jest jedną z tych platform którym można zaufać.
Bardzo szybko wypłacają, na skrilla wypłacili mi kasę w ciągu niecałych 6 godzin.

Mogę z czystym sumieniem polecić


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Inwestor25 - 21-05-2014 23:41

Również korzystam z TopOption i również polecam Smile


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Rokes - 31-05-2014 05:12

Wczoraj stworzyłem konto w TopOption i wieczorem byłem już 73 zł na plusie.
Dodam że wpłaciłem 300 zł, a opcje binarne znam tylko z teorii Smile
Puki co na sam system nie mogę narzekać lecz wykresy są jakie są i chyba pobiorę mt4 do dokładniejszej analizySmile


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MaLiN - 31-05-2014 20:34

Polecam MT4 z Alpari Smile

Link do pobrania: www.binary24.pl/pl/top/metatrader4


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Inwestor25 - 17-06-2014 20:19

Czy ktoś z Was miał problem z wypłatą z TopOption? Pierwsze 3 wypłaty poszły super, a teraz jakieś opóźnienia i teksty o konieczności przejścia ponownej weryfikacji danych


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MaLiN - 25-06-2014 10:17

Może to ze względu na zbyt duże sumy wypłat?


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Mateush - 04-07-2014 18:41

Na TopOption trzeba przejść proces weryfikacyjny. Trzeba przesłać im skany dowodu osobistego i jakiegoś rachunku, np. za prąd. To w celach bezpieczeństwa. Skoro wypłacałeś to na pewno to przesłałeś. Może faktycznie chodzi o zbyt wysokie kwoty wypłaty.
Czy sprawa się rozwiązała?


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Comparic - 06-07-2014 09:14

Brokerzy czasami tak robią - albo liczą, że wypłacający straci kasę w tak zwanym międzyczasie, albo chcą przytrzymać środki dłużej, albo wymagania regulatora się zmieniają i jest to podyktowane odgórnie.

Ciężko wyrokować czym jest to tutaj powodowane,