Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN (/Temat-TopOption-regulowany-broker-z-kontami-w-PLN-77285)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - olekn1 - 17-09-2014 20:05

W weryfikacji konta, jeżeli chcę je zasilić przelewem bankowym muszę przesłać SWIFT, chodzi o kod banku np. ALBPPLPW (Alior Bank)? Mam to przesłać jako plik tekstowy, tak?

PS. Pytam się, bo może np. trzeba też podać nr rachunku, albo coś innego, a wolę się upewnić Smile


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MaLiN - 17-09-2014 20:27

Tak o to konkretnie chodzi Wink


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - olekn1 - 17-09-2014 20:57

Ech nie rozumiem czegoś smutny
Jak próbuję przesłać ten SWIFT w .txt to wyskakuje mi błąd "Pojawił się błąd i Państwa plik nie został wysłany. Proszę spróbować ponownie lub skontaktować się z" Czyli coś robię nie tak Big Grin

Niech ktoś mi jeszcze to jakoś łopatologicznie wyjaśni: "SWIFT – jeżeli przesłali państwo środki poprzez standardowy przelew bankowy proszę przesłać do nas jego potwierdzenie SWIFT" Czyli będę mógł to przesłać, dopiero jak przeleje kasę, czy jak Rolleyes?


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MaLiN - 17-09-2014 21:31

Czekaj, ale podawałeś ten numer SWIFT w rubryce?


Chyba źle Cię zrozumiałem - zrób tak: http://scr.hu/2rsq/0vqmi Wink

Wybierasz z menu "SWIFT" i na dole w rubryce wpisujesz numer SWIFT, a nie w pliku txt. Bo myślałem, że chodzi Tobie ten skrót jako tekst, a nie plik


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - olekn1 - 18-09-2014 06:04

(17-09-2014 21:31)MLN napisał(a):  Czekaj, ale podawałeś ten numer SWIFT w rubryce?


Chyba źle Cię zrozumiałem - zrób tak: http://scr.hu/2rsq/0vqmi Wink

Wybierasz z menu "SWIFT" i na dole w rubryce wpisujesz numer SWIFT, a nie w pliku txt. Bo myślałem, że chodzi Tobie ten skrót jako tekst, a nie plik

Nadal wyskakuje błąd Undecided


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MaLiN - 18-09-2014 10:34

Napisz do supportu po prostu, może mają jakiś błąd.


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Comparic - 18-09-2014 13:27

Nie chodzi im po prostu o przesłanie potwierdzenia posiadania konta, czy czegoś w tym stylu?


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - olekn1 - 18-09-2014 14:52

(18-09-2014 13:27)Comparic napisał(a):  Nie chodzi im po prostu o przesłanie potwierdzenia posiadania konta, czy czegoś w tym stylu?

Taki widnieje napis:
Cytat:SWIFT – jeżeli przesłali państwo środki poprzez standardowy przelew bankowy proszę przesłać do nas jego potwierdzenie SWIFT
Pytałem się czemu nie mogę wysłać, bo może np. chodzi o to, że jeszcze nie wpłaciłem kasy, albo po prostu coś innego, a ktoś może wiedzieć o co chodzi Wink No nic, napiszę do supportu.


EDIT

Dostałem też taką wiadomość e-mail:
Cytat:Po zrealizowaniu Przelewu prosimy dostarczyć kopię dokumentu Swift z Twojego banku wraz z numerem referencyjnym PL1L1G085 , aby można było zaksięgować wpłatę. Proszę wysłać informacje emailem na adres [email protected] , lub faksem na numer +35722022540
Już kompletnie się pogubiłem :/


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Diabełek - 21-09-2014 20:23

Na TopOption piszą:
Cytat:Opcja sprzedaży
Zmniejsz ryzyko i uruchom opcję sprzedaży, aby umożliwić wykup twojej transakcji w czasie jej trwania. Do godziny przed wygaśnięciem transakcji opcja sprzedaży zapewnia łatwe wyjście w przypadku wszystkich ważniejszych instrumentów.

Czyli na godzinę przed wygaśnięciem mogę opcję sprzedać z zyskiem lub stratą? Do godziny włącznie czy nie? Nie ogarniam trochę, kiedy mam możliwość sprzedaży.

Ja rozumiem, że postawię na opcję o 12:05 z wygaśnięciem o 14:00 to opcja sprzedaży jest aktywna tylko do 13:00? Czy odwrotnie, że jest dostępna od 13:00 do 14:00? Big Grin


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MaLiN - 22-09-2014 11:10

Ja rozumiem, że to chodzi o wczesną sprzedaż opcji, z potrąceniem jakiejś kwoty (czyli będziemy na minusie, tak czy siak, ale zawsze lepiej mniej stracić niż całkiem Wink )