Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam programu partnerskiego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Szukam programu partnerskiego (/Temat-Szukam-programu-partnerskiego-77279)



Szukam programu partnerskiego - kobra05 - 01-10-2013 09:21

Jaki program partnerski polecacie za wypełnienie wniosku żeby kasa była bo chce to dodać do meila i rozsyłke zrobić banki, gry, itp Big GrinBig Grin Wypłacalni


RE: Program partnerski - Fajka - 01-10-2013 10:06

Najprostszy program dla początkujących, z niską stopą do wypłaty (50 PLN) i bez konieczności zgłaszania się do programów to system partnerski bankiera. Nie oszukują na leadach, wypłatę otrzymujesz praktycznie od razu po dostaniu przez nich rachunku pocztą tradycyjną. Jak ok 20 jest rozliczony poprzedni miesiąc, wyślę im rachunek to zawsze miałem do końca tego samego miesiąca. Tak myślę nad jakimiś minusami, ale PP bankiera jest w miarę ok, czasami tylko pośredniczą do zanoxa, ale w jednostkowych kampaniach tylko. Generowanie linków jest banalne!

Ref link: http://zarabiam.net/ppbankier
Zwykły link: http://www.systempartnerski.pl/


RE: Program partnerski - Pixel25 - 02-10-2013 12:41

Bankier jest OK, ja obecnie promuje też np. mBank i PKO, w każdym masz specjalne Program Partnerski i po rejestracji możesz umieszczać gotowe banery, linki itp. Pare osób poleciłem, wypłaty dosyć szybko. Szybki zarobek na leadach zalezy od branży jaką chcesz promować i z jakiej branży masz baze tych mejli Smile
Pozdro


RE: Program partnerski - volumen - 02-10-2013 16:25

Jeśli chodzi o produkty finansowe to polecam program partnerski eBroker, który zawiera również produkty związane z internetem oraz różne konkursy. Minimalny próg wypłat 150zł, a za rejestrację otrzymujemy 50zł.


RE: Program partnerski - zofia2007 - 16-10-2013 12:32

Huh

Bankier daje
50 zł za Każdego Pozyskanego Wydawcę,

Huh


RE: Program partnerski - Welow - 12-11-2013 22:44

Również zdecydowałem się na program partnerski bankiera. Przez kilka dni zebrałem kilkadziesiąt leadów ale przyszłym mi tylko 2 potwierdzenia na maila, jak mam to rozumieć?


Odp: Program partnerski - luckyluck34 - 13-11-2013 13:50

wygląda na to, że masz kilka kliknięć w link a tylko dwie osoby podały dane czyli zrobiły leada


RE: Program partnerski - artur.sarnecki - 31-12-2013 15:25

za leady najlepsze będą programy finansowe

polecam comperię bo mają niezłe stawki i dużo możliwości
w bankierze dużo jest już płatnych za sprzedaż
prosty będzie też ebroker


RE: Program partnerski - mmr - 31-12-2013 18:39

Bankier jest o tyle fajny, że ma w ofercie również produkty niefinansowe. Także daje to o wiele więcej możliwości. Co do stawek to obecnie chyba właśnie bankier płaci najlepiej. Porównanie robiłem w momencie kiedy wchodził program ebroker, ale jakoś szału nie zrobił, dlatego bankier cały czas wychodzi najkorzystniej. Można też brać pod uwagę M2M, czyli program partnerski Money.pl.

Trochę do poczytania o bankierze Tutaj


RE: Program partnerski - szpilmen - 01-01-2014 19:18

Ja się pytam kiedy przelewy pójdą a nie jakie straty są.