Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
blokada na skuter - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: blokada na skuter (/Temat-blokada-na-skuter-77271)



blokada na skuter - Szakoo - 30-09-2013 20:25

Witam. Mam taki problem. Mam skuter i chciałbym go zostawiać na parkingu idąc do szkoły. No i jakbym mógł go zabezpieczyć żeby mi go nie ukradli. Do słupa raczej go nie przypnę . Jakieś pomysły i w miarę tanie ? Smile

dzieki za pomoc


RE: blokada na skuter - badii - 30-09-2013 20:27

to gdzie Ty mieszkasz, ze skutery kradna? o_O
ja zawsze zostawiam przed szkola i nie mam z tym problemu
jak masz monitoring przed szkola to masz jeszcze lepiej Wink
zostaw na nozce, zablokuj kierownice tak aby wiecej niz tam 10/15 stopni nie mogli przekrecic i to wszystko ;p
wychodzisz ze szkoly i jedziesz do domu Big Grin


RE: blokada na skuter - Admin - 30-09-2013 20:30

Zawsze za stówkę możesz kupić alarm do skuterów, jak ktoś zacznie grzebać będzie mocno wył, wiele lat temu gdy miałem pierwszy jednoślad to kupiłem takie cudo, dodatkowo pozwoliło na odpalanie automatycznie silnika z pilota oraz blokadę z pilota.


http://allegro.pl/rtx-am5-alarm-z-odpalaniem-do-skutera-i-motocykla-i3571097178.html tu masz za 75zł


RE: blokada na skuter - Surens - 30-09-2013 20:42

Nie o taką polskę walczyłem aby teraz skutery kradli Tongue


RE: blokada na skuter - Bolt - 30-09-2013 20:59

Alarm oczywiście, ja gdy kupowałem swoją machinę to już alarm był, działać działa ale tupnij nogą obok i zbudzi pół miasta.. Big Grin zamykasz pilotem i odpływa dopływ paliwa jakby ktoś usilnie próbował walczyć ze stacyjką więc bezpiecznie już całkiem wtedy


RE: blokada na skuter - Boguśś - 01-10-2013 17:59

Badii zapraszam Cie do radomia.. Postawisz rower tylko na chwile przed sklepem juz go nie masz..

2 TYG temi kumplowi auto ukradli jak poszedl na grzyby..

W tej polsce wszystko mozliwr