Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta premium z allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Konta premium z allegro (/Temat-Konta-premium-z-allegro-77264)



Konta premium z allegro - plascadeine - 30-09-2013 18:32

Witam,
jako że od dosyć dawna kupuję konta premium na allegro oraz do wybranych serwisów vouchery ponieważ wolę mieć limit dla siebie a nie dzielić się z innymi, zaczęłam się zastanawiać jak dokładnie działa sprzedaż "tanich kont". Wiem że jest to overselling ale w jaki sposób jest takie konto dzielone, w grę przecież wchodzą różne ip, i ważność konta. Zasadę działania serwisów typu rapideo czy inne znam, sama zresztą używam easyfiles i jakoś daje radę. Może ktoś mi wyjaśni te zawiłości i niuanse jak z jednego konta zrobić "milijon". Nie ukrywam że jeśli ktoś będzie chciał powiedzieć kilka słów więcej na temat tego sposobu to będę wdzięczna.


RE: Konta premium z allegro - Patryk21 - 30-09-2013 19:27

Bardzo proste sprzedaja te same loginy i hasla np 30 osobom i kazdy moze wejsc na konto i zmienic dane do konta dlatego one tak szybko padaja. bo dane do konta ma 30 osob a nie tylko jedna na wyłącznosc


RE: Konta premium z allegro - Patryk21 - 30-09-2013 19:28

Jesli cos wiecej chcesz wiedziec na ten temat tzn zyski jesli to cie interesuje to napisz pm lub email to postaram sie odpowiedziec.