Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Edycja wpisów we własnych profilach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Edycja wpisów we własnych profilach. (/Temat-Edycja-wpisow-we-wlasnych-profilach-77252)



Edycja wpisów we własnych profilach. - Majka - 30-09-2013 16:07

Witam. Pytam czy jest możliwość modyfiakcji bądź usuwania nie potrzebnych, wulgarnych itp. wpisów we własnym profilu. Zapewne takiej możliwości nie ma - czy można byłoby takie coś wprowadzić? Czy jakiś moderator na prośbę może zrobić "porządek" w czyimś profilu?
Zapewne wiecie do czego nawiązuję Smile Do jakiegoś gimba, który popisał nam profile.


RE: Edycja wpisów we własnych profilach. - Admin - 30-09-2013 18:48

Ok wprowadzę taką możliwość do 3 godzin, jeśli wypadnie mi to z głowy to proszę o przypomnienie Smile


RE: Edycja wpisów we własnych profilach. - Majka - 30-09-2013 18:50

Super. Będę przypominać


RE: Edycja wpisów we własnych profilach. - tomazzi - 30-09-2013 18:52

(30-09-2013 16:07)Majka napisał(a):  Witam. Pytam czy jest możliwość modyfiakcji bądź usuwania nie potrzebnych, wulgarnych itp. wpisów we własnym profilu. Zapewne takiej możliwości nie ma - czy można byłoby takie coś wprowadzić? Czy jakiś moderator na prośbę może zrobić "porządek" w czyimś profilu?
Zapewne wiecie do czego nawiązuję Smile Do jakiegoś gimba, który popisał nam profile.

bardzo dobry pomysł, ale myślę iż ten psychol wróci bo ma dziecko zabawę
1 konto ban, 2 już też ban i pewnie będzie nie raz jeszcze nasz "uszczęśliwiał" swoją osobą tutaj


RE: Edycja wpisów we własnych profilach. - Admin - 30-09-2013 21:58

Próbowałem 20 min, plugin niestety nie przewiduje takiej możliwości, mogę zezwolić jedynie na edycje własnych komentarzy, jednak wiem że nie jest to żadne rozwiązanie.
Rozumiem że problem jest znaczący dlatego Nasz mój znajomy koder przerobi dla Nas ten plugin, a bynajmniej dołoży wszelkich starań by każdy z Was mógł skasować niechciane komentarze.


RE: Edycja wpisów we własnych profilach. - GoodLecki - 02-10-2013 11:32

Może jakaś funkcja w której użytkownikowi zbanowanemu usuwają się wszystkie posty i komentarze na forum.
Danie możliwości każdemu modyfikacji cudzych postów na naszym profilu uważam za nie za dobry pomysł.


RE: Edycja wpisów we własnych profilach. - Admin - 04-10-2013 20:44

Drodzy Panowie i Panie, ogłaszam wszem i wobec, że plugin który spełnia Wasze wymagania został już napisany i wdrożony =)

Od teraz każdy użytkownik może zarządzać komentarzami w swoich profilach.


RE: Edycja wpisów we własnych profilach. - Majka - 04-10-2013 20:56

Prawidłowo. Dziękuję za realizacje mojej sugestii.


RE: Edycja wpisów we własnych profilach. - damianus627 - 04-10-2013 20:58

Dzięki banan. Widać że dbasz tutaj o nas.Jerk