Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złoty Biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Złoty Biznes (/Temat-Zloty-Biznes-77242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Złoty Biznes - verona - 07-11-2013 19:33

ojej ojej to nie, ja też z tobą już nie rozmawiam Sad

"Dlaczego ja miałbym ci dawać ponad 1000€? Chyba cię pogięło do reszty"

"pewnie nawet prezentacji nie oglądaliście"

Jednak im dałeś tak łatwo swoją kase. W takim razie marcel_kk musi Ci zrobić ładną prezentację, to wtedy dasz mu tą kasę? Przecież on powiedział, że dostaniesz ją z powrotem z zyskiem, tak samo jak obiecała Ci ta kopalnia złota. Jednak jemu nie wierzysz, im tak. I kogo tu pogięło?

Ty widzę nie rozumiesz o co się czepiamy. Nie o to że w to wszedłeś - wierz sobie w co chcesz, to co zrobisz ze swoimi pieniędzmi mnie nie obchodzi, ale sęk w tym że wlazłeś w program działającym na zasadzie szukania naiwniaków czyli piramidę, teraz twoim zadaniem jest szukać innych by dostać swoją kasę i robisz debili z innych użytkowników tego forum. Może ci się uda, może nie - i to jest właśnie ryzyko o którym mówiłem. Ale sęk w tym że ty gadasz, że to wcale nie tak, że to coś pewnego, że tu nie ma ryzyka i jest łatwa kasa. Nie potrafisz nawet przyznać racji, że jest chociaż cień szansy, że to padnie zanim zdążysz coś wypłacić i stracisz kasę - wtedy nikt ci nic nie zwróci mimo iż to zapewniają. Wolisz iść w zaparte...

Dlatego właśnie użytkownik marcel_kk pyta cię czemu wchodzisz tak małą kwotą, czemu nie weźmiesz pożyczki? Wejdziesz większą kwotą i więcej zarobisz skoro tak. Weź kredyt na 10.000$ i zainwestuj. Skoro dalej twierdzisz że tu nie ma ryzyka, to czego się boisz, czyżby właśnie RYZYKA? ZAPRZECZASZ SAM SOBIE
Przyznasz, że jest ryzyko to luz, ja nie mam już nic więcej do powiedzenia w tym temacie. I tylko o to mi chodzi. O ten idiotyczny podpis.


RE: Złoty Biznes - marcel_kk - 07-11-2013 19:37

@Luksib, zainwestuj we mnie, tak jak w ten super mega finansowy cud,
jak on jest tak wspaniałym biznesem to przecież nie możesz stracić,
a tylko zyskać kolejne 3100 €, nad czym się zastanawiasz ?
Rozumiem, spłukałeś się... nie lubisz Providenta, weź Stefczyka, pomnóż
kasę w tej super piramidzie, mój sposób jest konkretny, czego się obawiasz,
że piramida padnie i nie zdążysz odebrać kasy...samo życie kolo.


RE: Złoty Biznes - Kiljan - 08-11-2013 12:30

(07-11-2013 19:23)Luksib napisał(a):  Marcel_kk, sam weź Providenta skoro nie masz kasy. Dlaczego ja miałbym ci dawać ponad 1000€? Ja od nikogo nie pożyczałem. Chyba cię pogięło do reszty.

Ciebie też, verona. Ja nie wiem jak działa program? Raczysz sobie żartować. Akurat to wy nie macie pojęcia o działaniu biznesu, pewnie nawet prezentacji nie oglądaliście. Wszedłem z rozmysłem, jak to nazwałeś.

Nie będę z wami pisał, bo wiecie swoje.
Pogodziłbyś się w końcu, że wtopiłeś kasę i tyle, hyip to hyip nieważne jak jest opisany i jaką ma strategię, wszystkie programy w których do osiągnięcia zysku potrzebni są kolejni ludzie SĄ PIRAMIDAMI, jak najbardziej płacić może, ale w każdej chwili może się zwinąć, a to kiedy się zwinie zależy od tego kiedy wpływy będą równać się wypływom, a im dłużej program działa tym wypływ jest większy, a wpływy tak systematycznie nie rosną, zwłaszcza, że programy dają coraz więcej procent zysku, przez co żywotność jest znacznie ograniczona. Więc póki płaci to radziłbym ci jednak zainwestować w chłopaków odebrać te 3500€ i uciekać jak najszybciej. Chyba, że już nie płaci to nie inwestuj w nich... Poczekaj na nowego hyipa i na dzień dobry go wychwalaj...


RE: Złoty Biznes - Luksib - 08-11-2013 13:23

Płaci, płaci. W tym rzecz. Nie mam siły na idiotów, którzy tylko się czepiają i szukają okazji do kłótni. Z tobą, Kiljan mógłbym rozmawiać bo nie zachowujesz się jak dziecko, które myśli (?), że zjadło wszystkie rozumy.


RE: Złoty Biznes - duzypawel - 08-11-2013 13:35

mógłby ktoś pokazać te swoje sztaby złota albo chociaż dowód wypłaty?

nie pytam o filmik piorący mózg, pokazujący 'przykładową wypłatę' a realną wypłatę, któregoś z userów pieniących wodę i broniących tego superbiznesu.


RE: Złoty Biznes - B_Y_K_U - 08-11-2013 14:44

(08-11-2013 13:23)Luksib napisał(a):  Płaci, płaci. W tym rzecz. Nie mam siły na idiotów, którzy tylko się czepiają i szukają okazji do kłótni. Z tobą, Kiljan mógłbym rozmawiać bo nie zachowujesz się jak dziecko, które myśli (?), że zjadło wszystkie rozumy.

Kolego mam pytanie... Czy ktoś Cię tutaj obraża swoim słownictwem? Twój ton jest troszeczkę nie na miejscu, nie uważasz? Może wiesz o tym interesie wszystko i zarobisz ogromne pieniądze. Gratuluję.
Jednak chłopaki wyżej złożyli Tobie tylko propozycję i nie musisz z idiotami zaraz wyskakiwać. Nie jesteśmy tu po to, żeby sobie ubliżać.
Ogarnij się.
Sory za Exclamation


RE: Złoty Biznes - marcel_kk - 08-11-2013 15:07

Zaproponowałem mu uczciwy interes, ale widocznie sam wątpi
w uczciwość tego serwisu skoro nie chce tak łatwo zarobić 3100 € beka


RE: Złoty Biznes - wielkiTHOR - 08-11-2013 15:11

(08-11-2013 15:07)marcel_kk napisał(a):  Zaproponowałem mu uczciwy interes, ale widocznie sam wątpi
w uczciwość tego serwisu skoro nie chce tak łatwo zarobić 3100 € beka

tu się już nie da zarobić, od dobrego roku nikt nie widział pieniędzy i sztab złota, jedynie jak ktoś tutaj pisał jest grono osób co dostało sztabki pomalowane na złoto farbą beka
teraz już chyba rozumiesz brak jego zainteresowania propozycją bo utopiłby kolejne pieniądze w twoim koncie i nie zarobił nic a stracił dodatkowe pieniądze Smile
nie rozumiem tylko tego wciskania ciemnoty by ktoś w to zainwestował
taka sama sytuacja jak z bb - obiecanki wypłat, może z 2 strony liczy, że jak jeszcze znajdą się mało inteligentni co wpłacą to właściciel dobrodusznie jeszcze komuś wypłaci


RE: Złoty Biznes - marcel_kk - 08-11-2013 15:37

Kolega [Luksib] wyszedł z bardzo prostego założenie:
jak się nie da zarobić w necie to trzeba zarobić na naiwności ludzkiej,
zachwalając tą piramidę na wszelkie sposoby, aby tylko znaleźć jelenia.


RE: Złoty Biznes - Kiljan - 08-11-2013 16:08

(08-11-2013 13:23)Luksib napisał(a):  Płaci, płaci. W tym rzecz. Nie mam siły na idiotów, którzy tylko się czepiają i szukają okazji do kłótni. Z tobą, Kiljan mógłbym rozmawiać bo nie zachowujesz się jak dziecko, które myśli (?), że zjadło wszystkie rozumy.

No więc skoro okazuje się godzien rozmowy to odpowiedz mi na jakiej podstawie twierdzisz, że nie ma ryzyka skoro nie dostałeś do tej pory nic?