Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złoty Biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Złoty Biznes (/Temat-Zloty-Biznes-77242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Złoty Biznes - Szaman1644 - 03-11-2013 10:16

Buggy tir ze złotem juz pod domem?


RE: Złoty Biznes - Luksib - 03-11-2013 10:22

Buggy, racja.
Szaman1644, tiru ze złotem raczej nikt nigdy nie otrzyma. Ale parę sztabek - owszem.


RE: Złoty Biznes - Kiljan - 03-11-2013 13:29

No to sprzedajcie te wasze tony złota jak najszybciej bo będzie teraz ciągle spadać


RE: Złoty Biznes - rasta - 03-11-2013 13:43

Jak już ktoś z członków zarobi 3500 euro czy te sztabki złota, niech się podzieli screenami Smile


RE: Złoty Biznes - buggy - 03-11-2013 16:07

Jak będzie złoto spadać to jeszcze dokupięSmile

Szaman1644:
Tak przyjechał konwój - Złoty tir plus paru goryli z bronią...dodam ,że też złotą Smile


RE: Złoty Biznes - Kiljan - 03-11-2013 17:11

(03-11-2013 16:07)buggy napisał(a):  Jak będzie złoto spadać to jeszcze dokupięSmile

Szaman1644:
Tak przyjechał konwój - Złoty tir plus paru goryli z bronią...dodam ,że też złotą Smile
Nie wiem czy zakup złota kiedy spada z górki jest mądrym pomysłem no ale cóż, ktoś musi stracić, żeby inny mógł zyskać.


RE: Złoty Biznes - buggy - 04-11-2013 08:28

Tak czynią inwestorzy długoterminowi. Kupowanie na górce jest niemądre. Oczywiście zależy co. Akurat złoto uważam to wartościowe aktywo na te czasy.
To jest forum niby o zarabianiu a tu widzę same opinie ,że piramida. Zastanawiam się więc na czym wy zarabiacie? Tylko nie mówcie mi ,że surfbary.
Prezentuje wam poważny biznes w legalnej firmie, gdzie w razie niepowodzenia jest zwrot kapitału. W ciągu 14 dni zwracają wszystko na Twoją prośbę. Ryzyko to strata 40 euro w najgorszym razie. Wystarczy znaleźć 2 osoby.
Ponadto dostaje opinię ,że się nie kupuje wartościowego kruszcu kiedy spada a który długoterminowo rośnie od 20 lat. Mądrości niesamowiteSmile
Pozdrawiam


RE: Złoty Biznes - marcel_kk - 04-11-2013 09:22

Jak mocno trzeba być zaślepiony pazernością,
aby nie dostrzec tego mechanizmu piramidy ?


RE: Złoty Biznes - B_Y_K_U - 04-11-2013 12:15

(04-11-2013 08:28)buggy napisał(a):  Tak czynią inwestorzy długoterminowi. Kupowanie na górce jest niemądre. Oczywiście zależy co. Akurat złoto uważam to wartościowe aktywo na te czasy.
To jest forum niby o zarabianiu a tu widzę same opinie ,że piramida. Zastanawiam się więc na czym wy zarabiacie? Tylko nie mówcie mi ,że surfbary.
Prezentuje wam poważny biznes w legalnej firmie, gdzie w razie niepowodzenia jest zwrot kapitału. W ciągu 14 dni zwracają wszystko na Twoją prośbę. Ryzyko to strata 40 euro w najgorszym razie. Wystarczy znaleźć 2 osoby.
Ponadto dostaje opinię ,że się nie kupuje wartościowego kruszcu kiedy spada a który długoterminowo rośnie od 20 lat. Mądrości niesamowiteSmile
Pozdrawiam

Mówisz, że masz 100% zwrotu pieniędzy w razie niepowodzenia... Masz to na piśmie? Łączy Ciebie z firmą jakaś umowa? Jeśli nie masz to nie ma żadnej gwarancjifacepalm Nie mówię, że nie da się zarobić na tym, ale jak to już powiedział kolega wyżej jest to piramida i nigdy nie wiesz kiedy ludzie przestaną na to wpłacać. Stół się nie zamknie i jest lipa. Na pewno prędzej czy pózniej to nastąpiSmile
Pytasz na czym ludzie zarabiają? Popatrz na forum kolego. W dużej większości nie na takich szemranych interesach jak tenRolleyes
Poczytaj trochę forum, a zrozumiesz że nie żyjesz w DisneylandzieSmile


RE: Złoty Biznes - buggy - 04-11-2013 23:11

No cóż argumenty za tym, że to nie jest piramida a MLM (no chyba dla co niektórych MLM to piramida Smile) podałem w tym głównym linku. Jak będzie wszystko ok to wrzucę filmik. Kłócić się nie chcę. Nie ma sensu

link do funpage:
https://www.facebook.com/emgoldex.polska

pozdr