Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złoty Biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Złoty Biznes (/Temat-Zloty-Biznes-77242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Złoty Biznes - B_Y_K_U - 21-10-2013 15:28

Ok. Wszystko jest fantastyczne, ale mam jedno ale...Smile Wpłacam 540euroXpokerface i nam gwarancję na "słowo", że pieniążki zostaną mi zwrócone jeśli nie dam rady ogarnąć powierzonych mi zadań lub jeśli po prostu zrezygnuję. Tyle że taka gwarancja tak naprawdę jest niewiele warta, bo nigdy nie wiadomo co ma na myśli twórca projektuJerk Nie łączy nas żadna pisemna umowa, więc nic na niego nie mamy... On natomiast z naszymi pieniędzmi może zwinąć żagle w każdej chwiliimpreza


RE: Złoty Biznes - Felek11 - 21-10-2013 15:47

No nie do końca Smile W regulaminie jest jano napisane iż mamy 100% gwarancji zwrotu pieniędzy Smile


RE: Złoty Biznes - marcel_kk - 21-10-2013 15:56

Firma odkupuje za te pieniądze co wpłacą następne jelenie.
Trzeba być mega ślepym aby nie dostrzec mechanizmów jakie
w tym panują. Pozostało tylko współczuć tym co wpłacą na końcu,
bo będą wyć do księżyca jak w BB gdy stracą sporo kasy.
@Felek11, rozumiem Twoja desperacje w obronie tej firmy,
wpłaciłeś kasę i teraz musisz trzymać się kursu, mówić na białe czarne.


RE: Złoty Biznes - Felek11 - 21-10-2013 16:10

W żadnym wypadku. Widzę po prostu, że założyciel olał ten temat a więc ja postanowiłem coś dodać od siebie.
Desperacja? Jeżeli się nie uda, a ja już zamykam stół więc nawet o tym nie myślę dostanę zwrot pieniędzy. Nie porównywał bym też tej firmy do BB tak jak do AmberGold. Dwie różne bajki Smile


RE: Złoty Biznes - B_Y_K_U - 21-10-2013 17:01

Wg mnie i marcelkk i felek11 macie po części rację. Inwestycja w ten biznes może skończyć się różnie... Jak w przypadku każdego innego. Ja sam podchodzę do tego bardzo sceptycznieUndecided Uważam, że jest to szansa na zarobek. Być może nawet porządny jak widać na przykładzie Felka11Smile Jednak myślę, że ta oferta jest skierowana do ludzi dla których 540 euro jest jak dla mnie kilka złotych. Jeśli nawet by stracili (co jest ponoć nie możliwe) nie byłoby dla nich to tak dotkliwe jak np dla mnieSmile
Take jest moje zdanieLol


RE: Złoty Biznes - Felek11 - 21-10-2013 17:52

WTOREK 22/10/2013 godź.20.00 WEBINAR EMGOLDEX.ZAPRASZAM!

http://1486230.livebroadcast.talkfusionlive.com/golive/m/sg8UkezSG2kamvAX


RE: Złoty Biznes - marcel_kk - 21-10-2013 17:58

@Felek11, Twoja nachalność przekroczyła już granice dobrego smaku,
zaczynasz być natrętny i upierdliwy jak stonka.


RE: Złoty Biznes - malpa2 - 21-10-2013 20:01

Marcel jeśli nie znasz MLM to po co go oceniasz?

Poza tym takie webinary są własnie dla takich jak Ty którzy do konca nie wiedzą wszystkiego o tej firmie więc dobrze że koleś podaje linki.


RE: Złoty Biznes - Kiljan - 21-10-2013 20:11

(21-10-2013 16:10)Felek11 napisał(a):  W żadnym wypadku. Widzę po prostu, że założyciel olał ten temat a więc ja postanowiłem coś dodać od siebie.
Desperacja? Jeżeli się nie uda, a ja już zamykam stół więc nawet o tym nie myślę dostanę zwrot pieniędzy. Nie porównywał bym też tej firmy do BB tak jak do AmberGold. Dwie różne bajki Smile

Jeżeli się nie uda to zamykasz stół i co? co zrobisz jeśli tych pieniędzy(czyli super gwarancji zwrotu) Ci nie oddadzą? To jest zwykły hyip i ze złotem nie ma nic wspólnego


RE: Złoty Biznes - serenity - 21-10-2013 22:05

(21-10-2013 09:22)Felek11 napisał(a):  10. Możliwość odbierania zarobku w postaci złota

widziałeś to "złoto" na własne oczy czy po prostu jedna baba mówiła jednej babie, że inna baba jej mówiła, że dostała złoto

bo ja widziałam od idiotów - tak niestety muszę powtórzyć IDIOTÓW którzy uwierzyli w "złoto" jak ich złote sztabki które otrzymali były miedziane bądź z mosiądzu pomalowane złotą farbą bekabekabeka
widok ich min był wprost bezcenny a szło się posikać ze śmiechu z ich głupoty a nic tak życia nie uczy ( chodź nie wszyscy mądrzeją) jak kopniaki we własny tyłek od życia


polecam zmianę "wiary" w inny MLN lub po prostu szukaj innych mikołajów w innym miejscu co napchają kieszenie właścicielowi tej piramidy charytatywnie
może co nie których podrobione złoto ucieszy w postaci tak drogiej sztabki miedzi lub mosiądzu