Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złoty Biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Złoty Biznes (/Temat-Zloty-Biznes-77242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Złoty Biznes - Traw3k - 21-11-2013 19:24

(21-11-2013 15:15)Kiljan napisał(a):  
(20-11-2013 14:07)leaan napisał(a):  Link do potwierdzenia wypłaty na polski bank :
http://screencast.com/t/al0GobapBaN8
Pozdrawiam, Wojciech Krupa

A dlaczego datę screena masz z 20 listopada a przelew z maksymalnie 15? Taki ustawiłeś przedział czasowy a masz tam "Dzisiaj" kurcze miałeś tyle czasu, żeby przygotować dowód i jeszcze zje*łeś...
Kurcze, aż zalogowałem się do Inteligo, żeby sprawdzić czy taka sytuacja jest możliwa. A tu znowu klops.

No to lecimy:
Art. 270. § 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto wypełnia blankiet, opatrzony cudzym podpisem, niezgodnie z wolą podpisanego i na jego szkodę albo takiego dokumentu używa.


Koledzy od złota skompromitowali się dostatecznie - wnioskuję do administracji o usunięcie tematu i zbanowanie użytkownika leaan, za fałszerstwo.


RE: Złoty Biznes - wielkiTHOR - 21-11-2013 22:50

(21-11-2013 18:18)marcel_kk napisał(a):  
(21-11-2013 15:02)Kiljan napisał(a):  Dobrze więc szanowni inwestorzy, skoro jest to taka świetna inwestycja to dlaczego nie inwestujecie po 3x540 aby zarobić 3500€? Gdzie logika w waszej bojaźni(?) skoro jesteście święcie przekonani o tym interesie? Przecież to czysty zysk i w rok można się ustawić do końca życia, zwłaszcza jeśli jak już ktoś wspomniał weźmie pożyczkę z providenta( beka ) i zainwestować wszystko w to, no to przeciez żyć nie umierać, dlaczego wciskacie to ludziom, którzy nie chcą nawet o tym słuchać zamiast rozbić świnkę i zainwestować wszystko co macie? W pewne inwestycje wchodzi się całym kapitałem a nie zaskórniakami.

@Kiljan, widze że przytoczyłeś mój pomysł który zaproponowałem
użytkownikowi @Luksib,
ale niestety wymiękł bądź zwątpił w stabilność tego "złotego" interesu.
Przytocze treść mojego posta:

(07-11-2013 18:30)marcel_kk napisał(a):  @Luksib, fantastyczny sposób, wspaniale zapewniasz, zróbmy tak:
1. Ty mi i kumplowi użyczasz 2x 540 € które wpłacamy z Twojego polecenia.
2. Zamykasz stół i zgarniasz 3500 €
3. Oddajemy Ci 2 x 540 € pomniejszone o prowizje np. 2 x 200 €
4. Zarabiasz 3500 € - 400 € prowizji dla nas = 3100 € !!!
Czy to nie jest wspaniały biznes ?
Pisz do mnie śmiało, podam Ci PP beka


opłacony człowiek przez lidera nie odpowie ci pozytywnie na taką propozycję a lider który mu zapłacił za wypisywanie bzdur i wersji dla głupich sam nie jest głupi by godzić się na układ wtopienia własnych kolejnych kilku tysięcy złotych w piramidzie bo wystarczy już mu fakt straty własnych 540 euro


RE: Złoty Biznes - marcel_kk - 22-11-2013 05:10

@WielkiTHOR, to był test Ich wielkiej wiary w tą "pozłacaną piramidke"
Jak widać sami nie wierzą w to, w co wyrzucili pieniądze.
Każdy mądry wyciągnie z tego wniosek.


RE: Złoty Biznes - wielkiTHOR - 22-11-2013 09:18

(22-11-2013 05:10)marcel_kk napisał(a):  @WielkiTHOR, to był test Ich wielkiej wiary w tą "pozłacaną piramidke"
Jak widać sami nie wierzą w to, w co wyrzucili pieniądze.
Każdy mądry wyciągnie z tego wniosek.

większość tych wypisujących bzdury w wersjach dla głupich nawet 1 eurocenta nie wpłaciła
piszą posty na zasadzie kopiuj/wklej z gotowym tekstem od lidera za co mają płacone a lider głupi nie jest i nie wpłaci więcej ponad to co już stracił natomiast szuka głupich by wpłacili wtedy on nie patrząc na czyjeś straty może swoje odzyska i chodź na zero wyjdzie i nie marzy nawet o jakimkolwiek zarobku
morze jest duże, głębokie i szerokie i mieszka w nim ryba która mówi chyba Big Grin


RE: Złoty Biznes - mattheo - 23-11-2013 10:48

hahahaha za każdym razem kiedy wchodze w ten temat mam niezle beke beka
rozumiem, że w tej piramidzie zapraszam 2 osoby i zgarniam 3500 euro czy jest to troche inaczej? Na jakiej podstawie zwracają Wam 100% inwestycji? Jak by tak wszystkim zwracali to niebylo kasy na wypłaty...

Wytłumaczcie mi idee tej firmy, może się skusze beka


RE: Złoty Biznes - yazir - 24-11-2013 02:51

@up, idea jest prosta, znajdź więcej naiwnych którzy wpłacą i licz że dostaniesz zwrot.
Skoro pewne osoby są zbyt ograniczone żeby wytłumaczyć potencjalnym zainteresowanym funkcjonowanie tego "wspaniałego" programu.
Pan Wojciech K. został zbanowany za próbę zrobienia idiotów z użytkowników podrabiając potwierdzenie przelewu.
Plus mała rada dla osób które są pod jego "skrzydłami" wygooglujcie sobie jak ten osobnik potraktował osoby będące pod nim w innych tego typu "projektach" jak np BB
Zamykamy temat

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.