Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złoty Biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Złoty Biznes (/Temat-Zloty-Biznes-77242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Złoty Biznes - Szaman1644 - 09-10-2013 14:10

Ja już długo inwestuje w kruszec, ale lepszym rozwiązaniem jest zakup srebra. Każdego stać na zakup uncji srebra miesięcznie, bo to wydatek około 100 zł i później o wiele łatwiej odsprzedac po dobrej cenie. I tak jak koledzy wyżej napisali nie inwestujcie w papierki lecz realne złoto. Aż jestem ciekaw co to za grupa i bede o 20 i zobacze Smile


RE: Złoty Biznes - Felek11 - 19-10-2013 19:08

Wszedłem w to tydzień temu i już mogę być pewny iż odbiorę do końca miesiąca 3500€ Big Grin
Jest dobry biznes + mamy silną grupę i jest pięknie Idea

// każdego kto chce zarobić 3500€ w 1-2 miesiące zapraszam do kontaktu Wink


RE: Złoty Biznes - B_Y_K_U - 19-10-2013 19:53

(19-10-2013 19:08)Felek11 napisał(a):  Wszedłem w to tydzień temu i już mogę być pewny iż odbiorę do końca miesiąca 3500€ Big Grin
Jest dobry biznes + mamy silną grupę i jest pięknie Idea

// każdego kto chce zarobić 3500€ w 1-2 miesiące zapraszam do kontaktu Wink
Powiedz lepiej ile zainwestowałeś w ten interes?


RE: Złoty Biznes - Szaman1644 - 19-10-2013 19:55

Tez jestem ciekawy. Napisz jakieś szczegóły. Jeżeli dużo nie trzeba inwestować to moze zaryzykuje.


RE: Złoty Biznes - B_Y_K_U - 19-10-2013 20:45

Felek11 jesteś na szczycie grupy? Czy należysz do kogoś?
Jeśli dołączę do Ciebie, zainwestuję 560 euro i ogarnę dwóch poleconych którzy też wpłacą po tyle to jak to będzie dalej wyglądało?
Po miesiącu jest zysk, czy jak?Smile
Poszło PW.


RE: Złoty Biznes - serenity - 19-10-2013 22:07

radzę uważać na tą stronę
poszukajcie w sieci - ktoś chce stracić jak w amber gold to jest to świetne miejsce by "kupić" złoto a dostać nic nie wartą blaszkę

jeśli ktoś chce inwestować w kruszec to tylko i wyłącznie zakupu dokonywać w mennicach państwowych lub skarbowych


RE: Złoty Biznes - Kiljan - 20-10-2013 01:14

Złoto obecnie stoi w granicach 1300$ za uncję, w tym roku są prognozy, że złoto może osiągnąć pułap 1000$ za uncję(wrócić do pierwotnego dołka) lub osiągnąć pułap nawet 1500$(w przeciągu kilku lat złoto jest jednak w dołku) jeśli natomiast nastąpiłby krach(a sporo osób to przewiduje) to złoto może wybić się na poziom 5000-10000$ za uncję. Złoto jest bardzo dobrym sposobem inwestycji jednak zakup złota w fizycznej postaci jest opłacalne ale jest to inwestycja BAAARDZO długoterminowa ponieważ z uwagi na prowizje złoto musi wzrosnąć o kilkaset dolarów najlepiej, żeby był to w rzeczywistości złoty interes. Co do grania złotem na giełdzie jest znacznie bardziej opłacalne i oczywiście ryzykowne, ponieważ przy dzwigni w ciągu chwili można zarobić tysiące (w przypadku zainwestowania w chociazby 1-2 uncje) lub stracic 80%. Odradzam natomiast pakowania pieniędzy w "sprawdzone" firmy, które zajmują się zarabianiem na złocie, jeśli są w tym tacy wspaniali to niech biorą kredyty i zarabiają na tym miliony Smile


RE: Złoty Biznes - Felek11 - 20-10-2013 09:58

@B_Y_K_U @Szaman1644
Inwestujemy 150 lub 540€
Ja absolutnie nie jestem na szczycie grupy i to jest piękne iż nie jest to typowa matryca. Jeżeli komuś zamknie się stół wypada do góry i buduje go dalej. Dlatego jestem pewien że wchodząc teraz w 1-2 miesiące wasz stół się zamknie.

Aby zakwalifikować się na profity trzeba zarekomendować min. 2 osoby ze swojego linku, warto to zrobić samemu aby szybciej rozwijać biznes, lecz jestem pewien jeżeli tego nie zrobicie zapewne pomogę wam w tym ja bądź znajomi którzy wprowadzili ten biznes do Polski Smile

Co do samej firmy, jest ona z Niemiec i istnieje już od ponad 10 lat, z czego od 3 lat działa online i raczej nie porównywał bym jej do Ambergold.

Tutaj nie zarabiamy w typowy sposób inwestycji choć tak też można. Tutaj budujemy strukturę a więc można nazwać go MLMem z produktem jakim jest złoto ( o najwyższej próbie tj. 999 - 24 karaty ) do którego dostajemy certyfikat.
W Polsce już ponad 60 osób odebrało 3500€ oraz część z nich 7000€ i wiele bonusów.

Pozdrawiam serdecznie


RE: Złoty Biznes - B_Y_K_U - 20-10-2013 10:28

Jaka jest różnica w inwestycji 150, a 540 euro? Jak to się ma do podziału ewentualnych zysków???Lol


RE: Złoty Biznes - Felek11 - 20-10-2013 10:43

Od 5:45 do 12:30 jest o tym mowa Smile
http://www.youtube.com/watch?v=yMJifniy7sc

reasumując. Pierwszy stół jest tylko po to aby dostać się do głównego jeżeli ktoś nie ma na to odpowiednich funduszy i zarabiamy na nim ok. 500€ Smile