Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE (/Temat-Wymiana-PayPal-Bank-Bank-PayPal-PP-DOLADOWANIE-77238)



RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - pikaczek - 21-10-2016 15:35

polecamWink


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - kokos765 - 22-10-2016 15:03

Wszystko w porządku jak zawsze polecam Marcela Wink


Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Efektmotyla - 22-10-2016 20:30

[Obrazek: 7833eb9fb554ac7bcd190609e6616762.jpg] Trochę więcej szacunku do innych, to że się ma masę pozytwnych opinii to nie znaczy że ma się prawo do arogancji. Tak, teraz czekam na hejty. Nie polecam, bo za mało do wymiany mam, jestem złym człowiekiem. Pozdrawiam.


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - marcel_kk - 23-10-2016 06:14

Nareszcie pojawiła się niezadowolona osoba której nie chciałem wymienić 8,17 zł na Skrilla.
Rozumie jego zdenerwowanie, czas uciekał a meczyk trzeba było obstawić...
Użytkownik wyżej nie doczytał całego mojego pierwszego postu, tam jest na końcu informacja z gwiazdką
Proszę nie komentować w tym temacie, kolega wyżej szuka ewidentnie rozgłosu, uczcijmy to chwilą ciszy...


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Robaczek12 - 23-10-2016 09:23

Po raz kolejny szybka i profesjonalna wymiana, polecam z całego serca. Najlepszy kantor na forum.


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - radioid - 23-10-2016 18:43

Polecam, szybka wymiana, kontakt, jak zawsze profesjonalnie.
Nie rozumiem złej opinii powyżej. Gość zarabia na tym całe 4%, bo prowizje pobiera PP, a ktoś ma pretensje do niego.

Polecam przy większych kwotach niż 10zł... marcel jest w stanie ogarniać nawet tysiące.


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - mateuszek9973 - 27-10-2016 21:18

POLECAM szybko, tanio, bezpiecznie


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Jumpres - 27-10-2016 21:52

Wiem że trochę nie w temacie,ale czy znacie osobę,która wymieni Payze na Paypal ?


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - karolinakk - 29-10-2016 22:16

Witam,
napisałam na GG.

Pozdrawiam


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Robaczek12 - 31-10-2016 14:19

Transakcja przeprowadzona wzorowo.~ Wszystko szybko, sprawnie i miło.~ POLECAM ~ WIELKI POZYTYW ~ Najlepszy kantor w Polsce