Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE (/Temat-Wymiana-PayPal-Bank-Bank-PayPal-PP-DOLADOWANIE-77238)



RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - koza95 - 08-06-2015 16:16

ja natomiast bardzo polecam, wymieniałem już gotówkę wiele razy bez żadnych problemów


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - April - 08-06-2015 16:19

@Marcel - co ma wspólnego jedno z drugim?

Poza tym oszukujesz, ponieważ zrobiłeś ze mną transakcję jakieś dwa miesiące temu i wtedy nie było wypytywania o profil na Facebooku. Ja się na te Twoje warunki nie zgodziłam - aczkolwiek pofatygowałam się zamieścić opinię dotyczącą Twoich procedur weryfikacji - bo chyba miałam takie prawo.

Teraz zapewne prześledzisz moją karierę w internecie i będziesz tu publikował. I oto jeden z głównych powodów dla którego nie podaję swojego profilu FB - za dużo w tym świecie fizoli i nigdy nie wiadomo co takiemu odbije. Chociaż już wiadomo Smile

Przyjmijmy, że podaję Ci swój profil na FB ale w między czasie coś idzie nie tak i dzielę się swoimi spostrzeżeniami na forum, w Twoim temacie. Domyślam się co się dzieje. Wygrzebujesz moje zdjęcia, robisz screeny komentarzy i publikujesz w intenetach jako zemstę za neutralną (nawet nie negatywną!) opinię...

No cóż - wnioski wyciągną forumowicze sami. Bez odbioru Smile

PS. Do wymian 150-200 złotych też chcesz profil na FB - więc znów nie do końca tak jak twierdzisz Wink


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - marcel_kk - 08-06-2015 16:23

@April to że skoro tam już Cię zlali to teraz szukasz na tym forum kolejnej ofiary... no comments.

edit:
Odświeżę Ci pamięć, o profil poszło kiedy chciałem Cie bardziej zweryfikować
gdyż chciałaś wymienić 1000 zł w dniu 27 maja, a co do takiej kwoty to każdy rozsądny człowiek
zabezpieczyłby się jakby tylko potrafił.
Nie pogrążaj się kobieto bo aż przykro czytać co tworzysz.
Czytaj uważnie: "Jeżeli nastąpi podejrzenie co do użytkownika że może nastąpić oszustwo
mogę zrezygnować z przeprowadzenia transakcji bez podania przyczyny."
A co do Twojej osoby to takie podejrzenie nastąpiło skoro chciałaś się zweryfikować kontem facebook "swojego faceta"
Zamieścić screna z GG ? Mało Ci jeden scren z hypforum co się tam ośmieszyłaś ?


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Marcopl2 - 08-06-2015 16:40

Druga już transakcja przebiegła pomyślnie Wink!


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - zener82 - 09-06-2015 14:43

Kolejna wymiana OK , POLECAM.


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - stowka - 09-06-2015 15:00

ja bardzo polecam wymiany z Marcelkiem- zawsze szybko i skutecznie oraz w miłej atmosferze Smile


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Ropsont - 09-06-2015 16:33

Potrzebna wymiana PP - Bank.


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - marcel_kk - 09-06-2015 16:38

@Ropsont, szczegóły wysłane na PW.


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - koza95 - 09-06-2015 17:44

kolejna ekspresowa wymiana, polecam


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - TikTak - 09-06-2015 17:58

potrzebna wymiana doładowania skrilla ;> (mam tylko bank) da jakoś rade?