Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE (/Temat-Wymiana-PayPal-Bank-Bank-PayPal-PP-DOLADOWANIE-77238)



RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - MyLead.pl - 06-06-2015 19:01

Pełen profesjonalizm Smile


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - xprzemol - 06-06-2015 19:33

Jak zwykle bez problemów. Liczę na kolejne transakcje Wink


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - stowka - 07-06-2015 07:41

Wszystko dobrze. Polecam


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - April - 07-06-2015 19:01

Ja niestety nie POLECAM!

OK, może i wszystko przebiegnie w porządku aczkolwiek aby dokonać wymiany należy ujawnić swoje konto na Facebooku.

Każdy ma oczywiście prawo do jakiejś weryfikacji aby się zabezpieczyć ale nie popadajmy w paranoję. Wiadomo przecież, że mogę założyć konto na FB i zdobyć 500 "lewych" znajomych w 5 minut więc co to za zabezpieczenie. Ja natomiast szczerze odpowiedziałam, że nie zamierzam ujawniać swojego profilu, swojej prywatności w związku z taką wymianą i zostałam potraktowana tak jak zostałam...

Ja rozumiem, że kwestie bezpieczeństwa, itd. Ale na pytanie co zrobić gdy nie mam / nie chcę udostępnić swojego profilu pojawia się lakoniczna, olewająca wręcz odpowiedź.

Nieprzyjemny kontakt. Odradzam!


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - marcel_kk - 08-06-2015 03:49

@April tradycyjnie jak co roku w związku z nadchodzącymi wakacjami
forum zalewa fala oszustów stąd stosuje wobec osób szczególnie z mała aktywnością
dodatkowe środki weryfikacji.
Ostatnimi czasy jesteś jedyną osobą, która stosuje jakieś uniki proponując w zamian
poddanie się weryfikacji swojego "faceta". beka
Nie odpowiadają Ci warunki nie korzystaj !


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - stowka - 08-06-2015 10:37

wymianka jak zwykle udana Smile dzieki


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - April - 08-06-2015 15:45

@Marcel ja tutaj od roku dokonuję wymian i nigdy nie było zarzutów wobec mnie. To, że mam mało postów to chyba nie jest jedyny wyznacznik. Z innych tematów możemy wyciągnąć proste wnioski, że w jeden dzień można i 80 postów naklepać a i o punkty reputacji nietrudno. Swojego profilu na FB nawet niektórym znajomym nie udostępniam Smile

No ale to oczywiście Twoje warunki. Ja nie stosuję uników, próbowałam jedynie pogodzić Twoje warunki z moimi no ale "to se ne da" Smile

Faktycznie nie muszę korzystać - chciałam tylko wyrazić swoją opinię - no chyba, że to temat tylko do przedstawiania pozytywnych opinii, to przepraszam Smile


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - marcel_kk - 08-06-2015 15:51

@[April] jak masz zamiar nabijać Sobie posty to nie jest ten temat, są działy "Reput za klik"
Dla mnie jesteś osobą mało wiarygodną stąd nie byłem zainteresowany z Tobą wymianą.
Od dzisiaj dokładam kolejny punkt regulaminu:
"Jeżeli nastąpi podejrzenie co do użytkownika że może nastąpić oszustwo
mogę zrezygnować z przeprowadzenia transakcji bez podania przyczyny."


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - April - 08-06-2015 15:56

Oj chyba się wzburzyłeś Smile W dodatku specjalnie mnie oznaczyłeś aby przedstawić absolutnie bezpodstawne zarzuty co do mojej wiarygodności - tylko na zasadzie kary za post z negatywną opinią z mojej strony.

Tym bardziej, że jakieś 2 miesiące temu dokonywałam z Tobą wymiany i od tego czasu absolutnie nic złego się nie stało więc naprawdę nie widzę podstaw.

Drodzy kontrahenci Marcela - uważajcie bo coś się temu Panu nie spodoba i może Was zacząć bezpodstawnie oczerniać! Poza tym wychodzi na to, że wątek ten ma na celu wyłącznie adorowanie jego autora a za negatywną opinię otrzymuje się karę w postaci "trafienia na publiczną listę osób niewiarygodnych" według Pana Marcela - oczywiście logicznych powodów brak Smile


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - marcel_kk - 08-06-2015 16:15

@[April] jak na tą chwile to Ty jesteś jedyna wzburzoną osobą tutaj i nie tylko na tym forum, bo z informacji
jakie dostałem z zaprzyjaźnionego forum to siejesz tam także niezły ferment.
Tak dla Twojej wiadomości: jedna rozjuszona osoba której z względów oczywistych nie zrobiłem wymiany nie jest w stanie mi w najmniejszym stopniu zaszkodzić, także weź trzy głębokie oddechy policz do dziesięciu i uspokój się.
A tu dla zainteresowanych scren z Twoich wyczynów:
[Obrazek: k564g5.jpg]