Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bonusy dla użytkowników? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Bonusy dla użytkowników? (/Temat-Bonusy-dla-uzytkownikow-77227)

Strony: 1 2


Bonusy dla użytkowników? - matek697 - 29-09-2013 21:35

Witam, serwis jeszcze ma dużo przed sobą, fajnie się rozwijacie i wgl. Brakuje mi korzyści z refów ale nie o tym.. Dzisiaj wpadłem na pomysł wprowadzenia czegoś takiego jak "dzienny bonus dla najlepszych" tj. Każdego dnia o godzinie 23:59 każdej osobie która miała najwięcej leadów na danym programie (powiedzmy doładowania) to ta osoba dostaje bonus w postaci 10 pln do stanu konta. I tak dla każdego programu Smile Fajnie by było jeszcze wprowadzić "Najlepsza konwersja dnia" i bonus powiedzmy 50 pln dla użytkownika, który miał najwyższą konwersję. Dużo was to nie będzie kosztować a będzie o wiele ciekawej zarabiać się u was Smile


RE: Bonusy dla użytkowników? - aero2 - 29-09-2013 21:41

Jestem za, ale osobiście wolałbym większą stawkę za leady miećSmile.


RE: Bonusy dla użytkowników? - Stworkowaty - 29-09-2013 21:45

To z konwersją nie zbyt, bo mogę wbić 1 leada i mieć konwersję 100%. ^^


RE: Bonusy dla użytkowników? - matek697 - 29-09-2013 21:49

No to powiedzmy, że od iluś tam klików za konwersje by było Tongue
A co do stawek to może hmm.. dla użytkownika, który zgarnął najwięcej bonusów w danym tygodniu podniesienie stawek? Smile dużo ciekawego można jeszcze dodać


RE: Bonusy dla użytkowników? - Eximo - 29-09-2013 22:09

Przydała by się jakaś zmiana, bo stawki nie są najlepsze a co raz większa konkurencja. Jeśli nie będzie zmian to EasySub pójdzie w zapomnienie skoro u kogoś innego można dostać 2x więcej za to samo ? Takie moje zdanie na ten temat.


RE: Bonusy dla użytkowników? - Branzolek - 29-09-2013 23:02

Dokładnie tak jak pisze Eximo,Stawki są naprawde zbyt niskie i serwis na tym straci.


RE: Bonusy dla użytkowników? - lodzik496 - 29-09-2013 23:59

Serwis na tym straci? Zyskał dużą popularność bardzo szybko, rozwija się i jakoś nie widać, żeby miał "upaść". Gadacie tak, bo chcielibyście nie wiadomo jak wysokie stawki.


RE: Bonusy dla użytkowników? - MartinS - 30-09-2013 00:29

EasySub i tak tego nie przeczyta, więc nie macie co się wysilać z waszymi pomysłami Smile


RE: Bonusy dla użytkowników? - lodzik496 - 30-09-2013 00:39

(30-09-2013 00:29)MartinS napisał(a):  EasySub i tak tego nie przeczyta, więc nie macie co się wysilać z waszymi pomysłami Smile

Dlaczego? Przecież mają oficjalne konto na forum.


RE: Bonusy dla użytkowników? - WANTED - 30-09-2013 10:32

Fajnie jakby wprowadzili ranking top 10, żeby był widoczny cały czas i automatycznie odświeżany, coś a'la na AC Smile Nicki mogą być <private> z funkcją odblokowania, jeśli ktoś sobie tego zażyczy Smile Opcja fajna, bo mnie np. motywuje coś takiego, żeby też kiedyś znaleźć się w TOPce Tongue

Wprowadzona nowa funkcja - statystyk szczegółowych - super sprawa, za to + dla admina Smile