Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie reklamę na fanpage [facebook] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupie reklamę na fanpage [facebook] (/Temat-Kupie-reklame-na-fanpage-facebook-77213)



Kupie reklamę na fanpage [facebook] - Panco122 - 29-09-2013 18:37

1.Nazwa przedmiotu : Reklame na FanPage
2.Opis przedmiotu : Interesuje mnie umieszczenie filmików ze strony zgubilem-sie.pl na fanpejdżach.
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : PW
5.Cena : zależy od fanpage
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew bankowy

Interesują mnie fp o tematyce rozrywkowej z dobrą aktywnością. Moja reklama nie będzie jakoś chamsko rzucała się w oczy, bo będą to śmieszne/głupie filmiki z mojej strony www.


RE: Kupie reklamę na fanpage [facebook] - embart0 - 01-10-2013 11:24

Posiada dostęp do 10 fanpage razem ilość fanów to 100k za 3 reklamy na każdym z nich biorę 8 zl . Jeżeli jesteś zainteresowany to proszę wpłacić na PP - [email protected]


Kupie reklamę na fanpage [facebook] - surfer0700 - 03-11-2013 00:40

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.