Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokowanie treści przy pomocy reputów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Blokowanie treści przy pomocy reputów (/Temat-Blokowanie-tresci-przy-pomocy-reputow-77203)



Blokowanie treści przy pomocy reputów - Qwik - 29-09-2013 16:31

Witam.
Podejrzałem na zagranicznych forach funkcje blokowanie linków,treści która odblokowuje się przyciskiem "thanks" i tym samym dając punkt reputacji autorowi tematu więc tutaj moje pytanie czy można by było dodać taka funkcje na forum ponieważ wiele osób zakłada tematy z darmowymi poradnikami a reputacje dają znikomy procent osób które te poradniki używa.


RE: Blokowanie treści przy pomocy reputów - WojaKk - 29-09-2013 16:47

Pomysł dobry, tylko niektóre "poradniki" nie zasługują na kilkanaście reputów, są to zwykłe plagiaty z innych stron z dodanym reflinkiem. Opcja blokowania treści mogłaby być dla ludzi z dużym stażem/ilością postów/poziomem reputacji Tongue


RE: Blokowanie treści przy pomocy reputów - Qwik - 29-09-2013 16:51

Albo powinny być 2 możliwości.Pierwsza to moderowanie tematów które mają założona blokadę a druga to bez blokady i moderacji no albo jak napisałeś od jakiegoś poziomu konta.


RE: Blokowanie treści przy pomocy reputów - Admin - 29-09-2013 18:36

W tym dziale jest już identyczny temat z tym samym zapytaniem i zgodnie z tym co napisał WojaKk, nikt się pod nim nie podpisał.
Jeśli poradnik jest faktycznie wartościowy to nikt na reputacji nie oszczędza.


RE: Blokowanie treści przy pomocy reputów - GoodLecki - 02-10-2013 11:41

Ja tam się zgadzam z qwik jak nie powiesz nie napiszesz dużymi literami czy nie upomnisz sie to ci reputa wielu nawet nie da . Taka specyfika targetu tu Smile Aczkolwiek też trudno się nie zgodzić z Wojakiem w paru kwestiach