Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na chomikuj.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na chomikuj.pl (/Temat-Zarabianie-na-chomikuj-pl-77201)

Strony: 1 2


Zarabianie na chomikuj.pl - pietruch78 - 29-09-2013 15:56

Witam!
Mam nadzieje, że wiecie co to jest "chomikuj.pl"
Niedawno opracowałem strategię zarabiania na tym serwisie i faktycznie powiodła się. W sumie to dwa pobrania i jedno z bloga.
Moja strategia polega na tym, że hack można bezpośrednio pobrać , lecz jest archiwum i wymagane jest do tego hasło i to hasło trzeba pobrać na Firecash.
Dużo ludzi takiej logistyki używa, niby nic.
Zauważyłem, że na chomikuj posiadam więcej nisz, niż na blogu również sytuacja na nim zaczyna upadać, przestaje się to robić opłacalne, ale nie stopuje.
Posiadam kilka własnych, stworzonych grafik.
Teraz pytania do Was:

Czy to co robię jest dobre według Was?
Co o tym sądzicie?
Jak promować takiego chomika?
Myślę nad ponownym zakupem SEO.

Posiadam na dysku kilka najnowszej generacji nisz i mam zamiar wyjść z nimi na światło dzienne z nowym obliczem. Dodgy


RE: Zarabianie na chomikuj.pl - kalutor - 29-09-2013 23:14

Zapytam tylko skromnie, czy wiesz co to jest logistyka?


RE: Zarabianie na chomikuj.pl - Patryk21 - 01-10-2013 18:38

duzo na tym zarobiles?


RE: Zarabianie na chomikuj.pl - hertia - 02-10-2013 05:39

Sciągni jakiegoś bota i rozsyłaj dodaj mnie do przyjaciela;p


RE: Zarabianie na chomikuj.pl - djram - 02-10-2013 06:21

wg mnie chomikuj to dobre miejsce na zarabianiu na polakach, wrzucilem ostatnio 40 gb prawdziwych rzeczy, po 2 dniach zalogowalem sie okazalo sie ze mam juz 20 000 punktow Tongue dziennie mam miedzy 10 a 20 pobran roznych plikow Tongue od piosenek po filmy, zakladając ze wrzucisz na chomika jakies 5 000 gb danych moglbys zarobic na tym calkiem sporo Tongue tylko problem przy pakowaniu, czasochlonna i monotonna praca Tongue do tego z chomikuj moglbys miec kolejny dodatkowy zarobek Tongue przy takiej ilosci danych na chomiku moglbys spokojnie sprzedawac transfer na allegro Tongue dodatkowe 500-1000 zl miesiecznie Tongue


RE: Zarabianie na chomikuj.pl - fusek - 02-10-2013 07:53

w moim odczcuciu strach tam zarabiac.... kiedys probowalem ale zaraz pojawilo sie straszenie policja, sadami, prokuratora.....


RE: Zarabianie na chomikuj.pl - pietruch78 - 02-10-2013 15:15

(02-10-2013 07:53)fusek napisał(a):  w moim odczcuciu strach tam zarabiac.... kiedys probowalem ale zaraz pojawilo sie straszenie policja, sadami, prokuratora.....

To w jaki sposób człowieku tam zarabiałeś?


RE: Zarabianie na chomikuj.pl - JaviDesire - 02-10-2013 16:25

Pewnie wrzucał pirackie pliki.


RE: Zarabianie na chomikuj.pl - hertia - 02-10-2013 17:22

(02-10-2013 07:53)fusek napisał(a):  w moim odczcuciu strach tam zarabiac.... kiedys probowalem ale zaraz pojawilo sie straszenie policja, sadami, prokuratora.....

Że jak?Smile to co opylałeś?
Problem z chomikuj jest taki że jak jakiś zazdrośnik się przyczepi to masz po koncie;/


RE: Zarabianie na chomikuj.pl - fusek - 03-10-2013 08:27

(02-10-2013 16:25)JaviDesire napisał(a):  Pewnie wrzucał pirackie pliki.

bo kazdy co tam zarabia to wrzuca pliki swojego autorstwaBig Grin