Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie (/Temat-FACEBOOK-Poradnik-Upoluj-Francuza-profesjonalne-promowanie-77185)

Strony: 1 2 3 4


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - pleszczo - 04-10-2013 10:25

Dziwi mnie stosunkowo mały ruch w temacie o części drugiej. Przecież tutaj jeśli włożysz czas i pracę możesz zarabiać kilka razy więcej niż przy takim samym nakładzie, ale korzystając z pierwszej części poradnika Tongue


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - Zły_Szeląg - 05-10-2013 15:09

UP Osoby, które kupiły pierwszą część stopniowo kupują drugą - a na nich najbardziej mi zależy, bo to klienci z wiedzą z pierwszej części i specjalnie dla nich zrobiłem zniżkę Big Grin

Jest też kilka rezerwacji pakietu obu poradników więc nie mogę powiedzieć, że nie ma popytu Big Grin


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - andrewgrgn - 07-10-2013 13:19

Kupiłem tydzień temu poradnik. Mam już fanpage 900 fanów, pierwsze 100 sztucznych, a reszta prawdziwych . Dziś zaczynam drugi o innej tematyce


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - fato - 08-10-2013 21:40

Zły - czekam na 2 część poradnika kasa wpłacona .Pozdr


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - AbC1995 - 08-10-2013 22:07

Jeśli można rezerwuje 2 części. Kupię za jakieś 8 dni Smile


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - nyn - 10-10-2013 12:25

W tej części dowiedziałem się prawie wszystkiego czego brakowało mi po pierwszej. Dobrze wydane 55zł. Zwróci się bardzo szybko.


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - Nemezis - 10-10-2013 18:24

A więc tak przyszedł czas na moja recenzje, po kupnie pierwszej części
( z której jestem jak najbardziej zadowolony.)

Poradnik v2 nazwałbym dużo lepszą wersją v1 + ciekawymi dodatkami/trickami
Sam poradnik jest dobrze napisany tak jak (v1) nie doszukałem się większych błędów gramatycznych czy interpunkcyjnych ale nie o to chodzi w poradniku tylko o szybki zarobek a więc zaczynamy. Autor poradnika położył dłuży nacisk na tworzenie fanpage / promowanie fanpage jest tutaj bardzo dużo metod jak to robić i myślę ze są one o niebo lepsze niż w pierwszej wersji tego poradnika. Myślę ze wiąże się to z tym ze wiele osób miało z tym problem dlatego myślę ze po kupnie drugiej części nie powinno być żadnych problemów z wymienionymi wyżej rzeczami. Jest jeszcze smaczek czyli tak zwany (upoluj francuza) metoda która może przynieś naprawdę dobre pieniądze nie chce zdradzać tutaj za dużo na temat tej metody ale każdy kto zakupił pierwsza cześć myślę ze powinien zakupić także druga bez wahania bo jest wszystko ładnie opisane oraz są fajne dodatki jak na tą cenę. Ogólna ocena to 9/10 tak jak w przypadku pierwszej części, dałbym 10/10 ale nie ma rzeczy doskonałych.


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - Zły_Szeląg - 11-10-2013 18:45

Ta część poradnika jest sprzedawana na razie bez limitu w cenie 30 zł. Dla osób, które zakupiły pierwszą część cena wynosi tylko 15 zł. Przepraszam za utrudniony kontakt przez poprzednie 3 dni - zmieniałem Internet, a ja nazłość mobilny też chodził jakby nie mógł Smile


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - pleszczo - 14-10-2013 10:30

Opróżnij skrzynkę, bo mam parę pytań.

1. Mam na swoim fanpage prawie 500 fanów i twórcę treści na fanpage 3000. Wrzucać juz linki?
2. Tutaj może się ktoś ogarnięty wypowiedzieć - jak wygląda ta oferta, za którą tak dobrze płaca z Francji? Subskrybcja? Jeśli tak to dlaczego stawka jest taka duża (sms są droższe, nie da się wyłączyc czy coś) no i jesli pobiera się plik to zawsze jest kilka opcji do wyboru do wypełnienia. Czy we Francji są np tanie opcje po kilka $ i ta najlepsza po kilkanaście? Smile Od czego to zależy? Tongue

Przepraszam, jeśli to głupie pytania, ale będę wdzięczna za szybka odpowiedź :*


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - fato - 15-10-2013 09:07

to jest PPA : osoba zainteresowana pobraniem danego pliku musi wypełnić ankietę i wysłać sms.

w zależności od ankiet i od portali oferujących PPA, stawki dla Francji to kwoty między 9$ a 20$ za leada.

można wrzucać linki, jeśli masz dobrą niszę (fani będą koniecznie chcieli ściągnąć proponowany plik) możesz ładne zarobić nawet przy 500 fanach.

oczywiście nie radze wrzucać fake plików tak jak pisał Zły bo fanpage upadnie a fani się wkurzą.

ps mała uwaga, to że macie fanpage francuski nie znaczy że dana osoba mieszka w Francji Smile wiec stawki za pobrania zależą od geolokalizacji osoby pobierającej plik