Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie (/Temat-FACEBOOK-Poradnik-Upoluj-Francuza-profesjonalne-promowanie-77185)

Strony: 1 2 3 4


[FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - Zły_Szeląg - 29-09-2013 12:32

1.Nazwa przedmiotu : Upoluj Francuza i profesjonalne promowanie fanpage
2.Opis przedmiotu : niżej
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW gg 48365844
5.Cena : 30 zł lub 15 zł jeśli kupiłeś pierwszą część
6.Sposób zapłaty za przedmiot : pp, Przelew bankowy

Witam serdecznie! Przedstawiam drugą część poradnika o facebooku Big Grin

Część pierwsza zaskoczyła mnie popularnością (ponad 30 sprzedanych sztuk). Możecie kupić ją jeszcze przez kilka dni TUTAJ

Wielu kupujących prosiło o dodatkowe porady w kwestii promowania (w pierwszej części skupiłem się na zarobkach). Poradnik jest odpowiedzą na wasze pytania - zawiera aż 11 stron opisujących tworzenie i promowanie fanpage.

Pozostałe 7 stron to opis jak pozyskiwać francuskich fanów na fanpage. Po co wam francuskie like? Jak wiadomo w PPA Francja daje najwyższe pobrania. Wystarczy jedno pobranie z tego kraju, aby zwrócił się koszt poradnika.

Największym problemem w pozyskiwaniu francuskich fanów jest nieznajomość mody (stron typu kwejk, besty) i języka. W poradniku zawarłem linki do stron, na których możecie promować swój fanpage (wybrane największe, a reszta posegregowana po ilości polubień) oraz słownik potrzebnych zwrotów.

Myśląc o kupujących, wynająłem korepetytorkę i mam ją w znajomych na facebooku, aby w razie potrzeby przetłumaczyć potrzebne fragmenty.

Poradnik NIE jest dla osób początkujących - brak znajomości języka łatwo zniechęca - jeśli jednak uda Ci się stworzyć aktywny fanpage, zyski na pewno będą spore.

Cena 15 zł dla osób, które kupiły lub kupią pierwszą część. Fragmenty się powtarzają, poza tym szanuję moich kupujących i chcę dać im dobry produkt w niskiej cenie.

Pozostali 30 zł. W tej chwili nie wprowadzam limitu sztuk - zobaczymy jak potoczy się sprzedaż.

W cenie oczywiście pełen support na gg i PW. Będę prowadził w dzienniku założony dziś francuski fanpage i informował na bieżąco co robię - chcę dać wam motywację do działania Big Grin

Poradnik oddany do recenzji już kilka dni temu. Dzisiaj spodziewam się odpowiedzi dlatego zakładam temat Smile

Pozdrawiam i zachęcam do zakupu Big Grin


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - surfer0700 - 29-09-2013 20:44

Kolejny dobry poradnik napisany przez Złego_Szeląga, co prawda krótszy niż ostatni, ale dobry.
Wiedza w nim zawarta jest jakby rozwinięciem poprzedniej części + sposoby na 'upolowanie francuza'. Miałem kilka dni na przetestowanie i rzeczywiście działa.
W poradniku jest napisane że z tych wszystkich informacji, chociaż jedna powinna być dla każdego zaskakująca i choć po jego ostatnim poradniku myślałem że wiem dużo, to po przeczytaniu tego, kilka kwestii mnie zaskoczyło.
Poradnik polecam, zwłaszcza tym, którzy kupili poprzednią część. Bo połączenie tych dwóch poradników, to naprawdę ciekawa lektura.



RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - Boguśś - 29-09-2013 21:19

Mialem 1sza czesc, i zakupilem 2 wiec rowniez polecam


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - andrewgrgn - 29-09-2013 21:30

myslalem ze bede pierwszym kupujacym.. po szybkim przeczytaniu jak najbardziej polecam, napisze za ais czas po pierwszych efektach pracy


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - pleszczo - 30-09-2013 10:24

Brałam pierwszą część, biorę i drugą Tongue Spodziewajcie się recenzji jak przeczytam


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - sialala5 - 30-09-2013 10:28

W tych poradnikach przedstawiasz jak profesjonalnie prowadzić fanpaga jak go rozwijać itp.

Pomijając to kwestię załóżmy że mam fanpaga 500 tyś fanów, wszystkie rzeczy dotyczące fanpaga mnie nie interesują. Jak zakupię poradnik co dostanę? (informacje dotyczące fanpaga mnie nie interesują)


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - Zły_Szeląg - 30-09-2013 20:45

W takim wypadku warto zakupić pierwszą część mówiąca o zarabianiu na fanpage Smile


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - hertia - 01-10-2013 17:33

No to jestem po lekturze kolejny świetny poradnikSmile dobre uzupełnienie do część I


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - matek697 - 02-10-2013 13:54

W cenie 30 zł tylko część 2 bez pierwszej?


RE: [FACEBOOK] Poradnik Upoluj Francuza + profesjonalne promowanie - Zły_Szeląg - 02-10-2013 14:45

Tak, pierwsza kosztuje 40 zł. Ale jeśli kupujesz dwie wtedy płacisz 55 Smile