Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie Fire Site - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Pozycjonowanie Fire Site (/Temat-Pozycjonowanie-Fire-Site-77147)



Pozycjonowanie Fire Site - pietruch78 - 28-09-2013 17:48

Witam!
Macając Firecash po zakładkach natknąłem się na zakładkę "Pozycjonowanie Fire Site" jak mi wiadomo, za darmo się tam reklamuje swoje strony. Więc wchodzę w tą zakładkę i oczom się mi okazuje to:
[Obrazek: a503.png]

Fuck Logic! Nie wiem czy to ja zgłupiałem, czy to mnie Firecash trolluje impreza


RE: Pozycjonowanie Fire Site - panarbuz - 28-09-2013 18:32

Powinno to być lepiej zorganizowane, otóż z tego co się orientuję to pozycjonowanie startuje z początkiem miesiąca, jeżeli możesz dodać dwie strony a dodałeś jedną to wtedy będzie to lepiej się zgrywało. Chociaż wiem, że można standardowo dodać jedną stronę do pozycjonowania.


RE: Pozycjonowanie Fire Site - pietruch78 - 28-09-2013 18:55

(28-09-2013 18:32)panarbuz napisał(a):  Powinno to być lepiej zorganizowane, otóż z tego co się orientuję to pozycjonowanie startuje z początkiem miesiąca, jeżeli możesz dodać dwie strony a dodałeś jedną to wtedy będzie to lepiej się zgrywało. Chociaż wiem, że można standardowo dodać jedną stronę do pozycjonowania.

Nic mi nie wiadomo, że trzeba to zrobić na początku miesiąca powinno to być napisane. Żadnej strony jeszcze nie dodawałem


RE: Pozycjonowanie Fire Site - Mafiozo19990 - 28-09-2013 19:07

Również mnie to ciekawi, niech się wypowie ktoś kto korzystał Smile


RE: Pozycjonowanie Fire Site - Benza - 02-10-2013 04:39

Z tego co pamietam max do 5 dnia miesiaca mozna bylo dodawac, jesli kiedys juz dodales i odrzucili to ciezko dodac strone ponownie, a sam Firecash pisal ze z darmowym pozycjonowaniem jest kupa roboty, zglosszen, i wybranie paru odpowiednich stron sposrod kilkuset a nastepnie pozycjonowanie ich bez jakiegokolwiek wkladu wlasciciela strony nie daje odpowiednich efektow.


RE: Pozycjonowanie Fire Site - TastemanPL - 05-10-2013 13:43

Też tak miałem w pierwszych dniach zgłosiłem strone i mi ją cofneli.