Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
System poleconych - Pytanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: System poleconych - Pytanie. (/Temat-System-poleconych-Pytanie-77141)

Strony: 1 2


System poleconych - Pytanie. - DeoRIP - 28-09-2013 17:27

Czy jest system poleconych i jeśli tak to co na nich zyskujemy ?
Jeśli nie ma systemu poleconych to czy będzie ?


RE: System poleconych - Pytanie. - edikiu - 29-09-2013 08:28

system jest http://pp.easysub.pl/ref tylko nie pisze jakie profity się czerpie z niego i w jaki sposób!


RE: System poleconych - Pytanie. - Branzolek - 29-09-2013 12:43

Kumpel mój ref zarobił stówke,i ja nic nie dostałem. Przypadek? Nie sondze Big Grin


RE: System poleconych - Pytanie. - kubsztyl955 - 29-09-2013 12:47

Ja mam tak samo


RE: System poleconych - Pytanie. - edikiu - 29-09-2013 14:33

yhm, trochu szkoda może to zmienią, ponieważ prawie wszystkie poradniki pisane są dla refów Sad


RE: System poleconych - Pytanie. - wicekq - 29-09-2013 18:42

Działa system poleconych bo już nie rozumiem i co się dostaje za poleconych ?


RE: System poleconych - Pytanie. - Eximo - 30-09-2013 21:19

Może EasySub się wypowie ? Bo też jestem ciekaw, według mnie jakiś tam % powinien iść, automatycznie serwis zyska na popularności, z jednej strony dobrze, bo wiadomo zawsze coś w padnie, a z drugiej średnio bo w sumie to i tak konkurencja, ale i tak by się przydało Smile


RE: System poleconych - Pytanie. - DeoRIP - 02-10-2013 00:45

Można prosić o wypowiedź @[EASYSUB]


RE: System poleconych - Pytanie. - EASYSUB - 02-10-2013 20:14

Odnośnie programu partnerskiego obecnie jest on odłączony ponieważ modyfikujemy go.


Stary system działał on w ten sposób :


Ja mam 2 PLN ktoś wchodzi z mojego refa i otrzymuje 1 PLN i ja jako polecający zgarniam różnice stawek.

Stwierdziliśmy że zlikwidujemy ten system rozliczania ponieważ mega demotywowało to partnerów. I nowy system będzie działał w ten sposób :

ktoś wchodzi z mojego refa i ja otrzymuje % z wypłat tej osoby. Dzięki temu systemowi każda osoba możne negocjować stawki a wy możecie z nami negocjować % z wypłat swoich partnerów . Dzięki temu wasi partnerzy nie będą demotywowani niskimi stawkami a Wy jeszcze więcej zyskacie.



Oczywiście wasze polecenia zostaną bez zmian Smile


Przewidywany czas wprowadzenia nowego systemu jest uzależniony od tego kiedy wprowadzimy możliwość tworzenia własnych programów po tym bierzemy się za wprowadzenie programu partnerskiego dla polecających.


RE: System poleconych - Pytanie. - bolo9797 - 02-10-2013 20:47

I to mi sie podoba Wink