Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wejdz , na spokojnie przeczytaj o buxach polecanych nie tylko prze zemnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wejdz , na spokojnie przeczytaj o buxach polecanych nie tylko prze zemnie (/Temat-Wejdz-na-spokojnie-przeczytaj-o-buxach-polecanych-nie-tylko-prze-zemnie-7713)



Wejdz , na spokojnie przeczytaj o buxach polecanych nie tylko prze zemnie - piti5555 - 26-05-2010 15:13

Witam serdecznie wszystkich użytkowników , zapewne jest już wiele takich tematów przedstawiających opisy buxów , ale wiele z nich tak naprawdę są nie sprawdzone, a pisane w celu pozyskania poleconych.
Z całego serca chciałbym polecić wam dwa znane buxy! Sprawdzone , uczciwe , wypłacalne a za razem posiadające dobre warunki zarobków dla nas czyli buxomaniaków


1. Pierwszy bux to hiddenbux , miłe zaskoczenie jak otrzymałem pierwsze pieniążki po 19 dniach od zlecenia przelania ich, znajdziecie wiele informacji , zrzutów z ekranu z wypłatami dość wysokich sum jak i również tych mniejszych. Bardzo fajna stronka , w miłej oprawie graficznej i czytelnej , prosty w obsłudze , dziennie po 4 reklamy po 0.2 centa za każdą . Można wykupywać poleconych ,a minimum wypłaty przy takiej cenie za klik ,szybko i łatwo się uzbiera. Mamy do wyboru aż 4 konta od srebrnego do diamond po niskich cenach, jeśli oczywiście nie chcemy pracować na standardowym(ja pracuje na standard i jestem w pełni zadowolony z warunków i zarobków). Wypłata oczywiście na paypal i alerta Jest on dla mnie najlepszy ,mam do niego sentyment i stawiam go na 1 miejscu z powodu niezawodności serwera,uczciwości admina, i wielu innych pozytywnych cech.

Zachęcam do rejestracji i życzę miłego klikania :
http://www.hiddenbux.com/?ref=piti5555



2. Drugim buxem jest gagabux , zapewne już o nim słyszeliście, a może i nie ?. Bardzo dużo reklam po 0.1 cent. Od nie dawna w sieci a już ponad miliony użytkowników .Czasem admin daje aż po 20 reklam !A jeśli wykupimy konto Premium za tylko 9$ , dziennie dostajemy UWAGA aż ponad 50 reklam ,co parę godzin się pojawiają(bywa tak ze na jeden dzień wyciągam pełnego dolara!) ,co naprawdę nie raz mnie zdziwiło, ze po mimo tylu do wyklikania łatwego zarobku bux się trzyma i wypłaca w takim tempie. Minimum już od małej sumki 2 $ Wypłata można by rzecz natychmiast Wink Za taką ilość reklam warto, i aż chce się klikać. Oczywiście możliwość wykupywania za 0.6 $ poleconych, co daje nam jeszcze lepsze zarobki! Wypłata na alert bądź paypal. Reklamy są codziennie rano, zawsze przed pracą zdążę wyklikać wszystkie. Więc czemu by nie dołączyć tak wspaniałego buxa, do swoich ulubionych i nie zacząć zarabiać i na nim?

Zachęcam do rejestracji i życzę miłego klikania :
http://gagabux.com/register.php/piti55.html





Na koniec dodam ze są to buxy naprawdę na których możemy cos zarobić i startujemy już bez żadnych ograniczeń uzyskując szybko minimum do wypłaty. Bardzo dobrze spisuje się praca na tych dwóch buxach codziennie, które stały się dla mnie nie odłącznym elementem rozpoczęcia dnia, rejestrując się z tych linków zaznaczę ze w jakimś stopniu zawsze mi pomożecie. Dziękuje za przeczytanie tematu , i pozdrawiam serdecznie wszystkich buxo- maniaków .


RE: Wejdz , na spokojnie przeczytaj o buxach polecanych nie tylko prze zemnie - paskur - 26-05-2010 15:22

Gagabux to jest znany i lubiany, a ten 1 to za 4 reklamy dostane 0,008$ ? Heh nawet nie ma centa na dzien..
ps.
,,ale wiele z nich tak naprawdę są nie sprawdzone, a pisane w celu pozyskania poleconych."
sam masz 0 reputa i pare postów i piszesz w celu pozyskania poleconych bo pewnie nie jestes stalym bywalcem na tym forum


RE: Wejdz , na spokojnie przeczytaj o buxach polecanych nie tylko prze zemnie - gary126 - 26-05-2010 17:02

Ale gaga płaci teraz jakby od niechcenia bo ja już czekam 2 tydzień na kasiorę od nich


RE: Wejdz , na spokojnie przeczytaj o buxach polecanych nie tylko prze zemnie - marmirow - 28-05-2010 05:57

Na Gaga już prawie miesiąc czekam na te marne 4 dolary :s. A co do hiddenbuxu to ciekaw jestem jak wypłaciłeś ?? Skoro minimum jest tam 100 dolarów??


Wejdz , na spokojnie przeczytaj o buxach polecanych nie tylko prze zemnie - DDK - 25-02-2012 14:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.