Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak, czym promowac filmy na youtube? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak, czym promowac filmy na youtube? (/Temat-Jak-czym-promowac-filmy-na-youtube-77121)

Strony: 1 2


Jak, czym promowac filmy na youtube? - kamix200 - 28-09-2013 14:12

Czesc, odrazu mowie ze dopiero zaczynam z PPA, juz siedze w tym 3 dni, znalazlem nisze, mam bloga,film,wszystko jest tylko mam problem z promowaniem mojego filmu na yt. Mentor powiedzial mi ze najlepiej promowac strona Enhancewievs, lecz mam z nia problem. Zebralem ponad 3000 credits i kliknalem tam zeby je wydac i dalem viewsy i juz czekam w uj czasu na to zeby dodalo mi te viewsy i cos nie dziala ;/


RE: Jak, czym promowac filmy na youtube? - DawidFB - 28-09-2013 14:17

a ile czekasz juz?
ja polecam shareyoutubevideos i addmefast


RE: Jak, czym promowac filmy na youtube? - kamix200 - 28-09-2013 14:22

od 10 jakos ;/ ja tez wlasnie bede promowal shareyoutubevideos ale pobralem dzisiaj ta apke ich i podalem zly email i nie moge zaakceptowac go musze czekac 24h zeby nowe konto zrobic.. jade tez na u2bviews. Przy okazji ogarne addmefast. Bylbys tak mily i zrobil mi konto na shareyoutubevideos? podalbym ci na pw meila.


RE: Jak, czym promowac filmy na youtube? - kompik - 28-09-2013 14:52

Ja jestem fanboyem u2bviews, nie ma lepszej apki do wyświetleń Big Grin


RE: Jak, czym promowac filmy na youtube? - kamix200 - 28-09-2013 14:55

kompik a uzywasz jeszcze jakiegos sposobu promowania filmow oprócz u2bviews?


RE: Jak, czym promowac filmy na youtube? - kamix200 - 28-09-2013 15:50

Gdy klikam Reedem Your Credits na enhance Views to w polu Link / Account powinno sie wpisac link do kanalu z filmem czy bezposrednio do filmu?


RE: Jak, czym promowac filmy na youtube? - kamix200 - 28-09-2013 19:01

up/


RE: Jak, czym promowac filmy na youtube? - overflovy - 28-09-2013 23:29

link do filmu


RE: Jak, czym promowac filmy na youtube? - Bolt - 28-09-2013 23:35

enhance sie wypalił, tak samo ostatnio addme, na łapki można czekać w nieskończoność, może do fb sie jeszcze nadaje ale tak to nie. Tak podsumowując to:
-wejścia - ShareYoutubeVideos / U2bViews
-lajki - u2bviews / kiedyś view2.be dawało radę / ew męczyć to addmefast


RE: Jak, czym promowac filmy na youtube? - sedor - 29-09-2013 00:31

addmefast się nie wypalił, wystarczy zwiększyć liczbę creditsów Wink