Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! (/Temat-SocialsBox-com-Latwe-i-Pewne-77083)

Strony: 1 2 3 4


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - Limin - 30-09-2013 14:53

Serwis znów działa, obniżono stawki ale zalicza wszystkie kliki. Zmiana na +


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - Mag!c - 30-09-2013 17:38

dlaczego nie zalicza mi klików Xpokerface ? mimo,że wszystko mam dobrze ustawione


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - heliss - 30-09-2013 18:53

Tutaj: http://www1.zippyshare.com/v/39945985/file.html macie link do skryptu automatyzującego klikanie w lubie to. Żeby go użyć trzeba mieć w Mozilli rozszerzenie iMacros. Skrypt wrzucamy do folderu: "C:\Users\NAZWAUŻYTKOWNIKA\Documents\iMacros\Macros". Dalej sobie raczej każdy poradzi, po prawej od adresu jest ikonka iMacro. U mnie ma pewne problemy działaniem w tle, mianowicie czasem nie otwiera się druga karta. Jeśli Mozilla jest na widoku działa bez zarzutu. Wiem, że nie mam postów na refa, ale mam "dobrą reputację" jak na tą ilość postów, więc może mnie zostawią w spokoju Big Grin Tu jest ref, jeśli ktoś by chciał się z niego zarejestrować. socialsbox.com/?referral=heliss


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - AnnaKa - 30-09-2013 22:48

Ten skrypt juz jest na forum, co z tego skoro nadal nie zalicza klikniec .. 16 like i ani jednego nie zaliczylo.


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - bbr - 27-10-2013 14:22

Limin czemu nie dziala zliczanie punktow


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - iFelky - 27-10-2013 17:10

Kolejny bezsensowny program, dla ludzi w wieku gimnazjalnym - siedząc przed komputerem i marnując 2-3 godziny klikając bezsensowne, dodatkowo wymuszane like, można zrobić duuużo więcej, co przekłada się później na duuużo większy zarobek. No, ale nikomu nie mogę narzucać swoich metod. Wink


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - mypy - 01-11-2013 08:39

Może to głupie ale powie mi ktoś jak ja mam tam zacząć zarabianie??? jak mam połączyć się z fb lub yt i zacząć zarabiać... po kolei gdzie trzeba wchodzic po zalogowaniu:/


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - Dariel - 13-11-2013 16:52

Ja mam pewien problem, otóż zawsze gdy chce zezwolić dla socialsbox na kontrolowanie mojego konta za pomocą google to wyskakuje taki błąd
"Your Account requires a valid AuthToken with match to your AccountId"


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - marcel45143 - 15-11-2013 13:22

od dzisiaj u mnie nie działa wychodzi komunikat:

[Obrazek: broken-google-500.png]

nie wiem czemu Angry


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - marcel45143 - 19-11-2013 10:59

Oszustwo Wypłaciłem Niby Kasę A Nie Przyszła I Jeszcze Mam -5.00$