Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! (/Temat-SocialsBox-com-Latwe-i-Pewne-77083)

Strony: 1 2 3 4


SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - Limin - 28-09-2013 00:30

Witam!
Chciałbym wam przedstawić nowy serwis na którym możecie bardzo szybko dorobić parę dolarów a co najważniejsze: jest wypłacalny!

[Obrazek: 22773048166163501649.jpg]

Zarabianie polega na klikaniu like, subskrypcji kanału na Youtube lub napisaniu komentarza. Wkrótce pojawią się także możliwości zarabiania na facebooku, twitterze i instagramie. Przez dzisiejszy dzień zarobiłem ponad 4$ tak więc zachęcam do rejestracji!
Stawki:

Like: 0,01$
Subskrypcja: 0,01$
Komentarz: 0,03$


W polu refferal wpiszcie Limin, z góry dziękuję !
Gdy zarejestrujecie się z refa piszcie pw ze swoim nickiem, pomogę w każdej sprawie. (między innymi jak ustawić opcje konta i jak najszybciej zarobić)



Czysty: http://socialsbox.com


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - AnnaKa - 28-09-2013 02:41

Powiedz jak klikać żeby zaliczało znam ten serwis od miesiąca jakiegoś a zaliczyło mi tylko 2 like na yt... pozatym nie ma ofert poza Youtubem więc jak zarobić może coś więcej ?


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - tomazzi - 28-09-2013 06:39

a ja chciałbym ci przedstawić regulamin forum :

linki i reflinki mają być widoczne i klikalne a nie zamaskowane pod słowem
brak postów na reflink, czysty link jest jedynym jaki możesz na chwilę obecną zamieścić


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - Limin - 28-09-2013 10:17

@AnnaKa

Na samym Youtube da się zarobić naprawdę dużo, fakt zalicza około 80% like'ów ale to zbytnio nie przeszkadza. Skoro zaliczyło ci tylko 2 like'i to może masz złe ustawienia konta na yt. Tak powinno to wyglądać: http://socialsbox.com/Home/ExistAccountSettings


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - Slight - 28-09-2013 13:03

Zarejestrowany z refa, zobaczmy. Big Grin


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - AnnaKa - 28-09-2013 13:28

Konfiguracja poprawna a system na 10 subów i 23 like zaliczył tylko 5 akcji ... nie opłaca mi się klikać normalnie powinno już być 0.33 $ :/


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - Limin - 28-09-2013 14:06

AnnaKa no to nie wiem, akurat dzisiaj nie ma zbyt wielu ofert bo jest duży przypływ nowych członków. Mi zaliczyło dziś około 0,45$a powinno z 0,60$ no ale cóż nie jest tak źle jak u Ciebie.

Slight wysłałem PW z instrukcjami Smile


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - AnnaKa - 28-09-2013 14:10

Może kiedyś jak będzie facebook ruszę tam do nich Smile Teraz nie ma co według mnie


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - Limin - 28-09-2013 14:12

W poniedziałek ma być update i więcej opcji zarabiania.


RE: SocialsBox.com Łatwe i Pewne $ ! - crockeer - 28-09-2013 14:13

poszło z refa Smile