Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Załóż konto bankowe i zarabiaj. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Załóż konto bankowe i zarabiaj. (/Temat-Zaloz-konto-bankowe-i-zarabiaj-77058)



Załóż konto bankowe i zarabiaj. - Fajka - 27-09-2013 15:55

Chcesz założyć konto bankowe i nie wiesz jakie? Chętnie Ci pomogę!

Jestem na bieżąco z regulaminami / promocjami oferty bankowej dostępnej w Polsce. Sam posiadam 7 kont bankowych (mBank, Alior Sync, BZWBK, Inteligo, BGŻ Optima, ING, PEKAO SA) więc muszę być na bieżąco z tabelami opłat i prowizji każdego z nich, gdyż nigdy nie płacę ani złotówki za żadne konto. Wręcz przeciwnie, zarabiam na większości dostępnych promocji w tych bankach. Chcesz również zarobić coś dla siebie? Napisz do mnie, chętnie dopasuje odpowiednie konto bankowe dla Ciebie!

Aktualnie mogę zaoferować Ci:

Do końca września:
50 PLN za założenie konta w mBanku (pozostały 3 sztuki)
150 zł za założenie karty kredytowej w mBanku,

Do odwołania:

Nawet do 950 zł za konto w BZWBK w ciągu roku

Zwrot 50 PLN miesięcznie za konto w Getin banku


Jeżeli chcesz założyć inne konto też napisz do mnie, doradzę Ci za i przeciw i skonfrontuję Twój wybór z innymi ofertami.

Mam bardzo schematyczny umysł, jeżeli coś analizuję to do końca, na pewno nie wcisnę Ci bubla!

Można też kontaktować się poniższymi kanałami:

GG: 9167319
PW
mail: [email protected]


Załóż konto bankowe i zarabiaj. - Hybrid1990 - 11-03-2018 13:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.