Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCPA - Ogólna Dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCPA - Ogólna Dyskusja (/Temat-FireCPA-Ogolna-Dyskusja-77044)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


FireCPA - Ogólna Dyskusja - FireMedia - 27-09-2013 08:30

Z dniem 1.10.2013r. zaczniemy rozpatrywać podania w FireCPA dla wszystkich.
Dotychczas braliśmy jedynie pod uwagę wybranych użytkowników FireCash.
Co należy zrobić, aby konto zostało aktywowane?
- podać rzetelnie informację, o które prosimy w formularzu. W szczególności na jakich ofertach zamierzacie zarabiać.

Na FireCPA mamy oferty:
- Incent - można stosować na Gateway i używać standardowo w PPA
- Non incent ( w tym bezpłatne rejestracje w grach) - nie można stosować na Gateway

W tym temacie zapraszamy do ogólnej dyskusji o naszej sieci afiliacyjnej. Wszelkie uwagi, poprawki mile widziane.


RE: FireCPA - Ogólna Dyskusja - etokox - 28-09-2013 23:02

POLECAM Gorąco.

Dzisiejsze KSW przeszło bez problemów, Strategia FC wypaliła (przeniesienie się z FC do CPA) - Genialny pomysł, zero ścin, lagów, zawieszeń - strona chodziła non stop, bez obciążeń Big Grin

Activity Today:90 leads, $140.88

Miałbym 10 razy tyle, ale CH***** Google, dwa dni przed KSW wysłało moje słowa do Afryki!


Dzięki za pomoc, tym co mi pomagali.


RE: FireCPA - Ogólna Dyskusja - Tochkan - 28-09-2013 23:19

FireCPA dzisiaj chodziło bezproblemowo. Wszystko stabilnie działało.

Activity Today:36 leads, $53.84


RE: FireCPA - Ogólna Dyskusja - hutas22 - 29-09-2013 07:07

11 leads, $13.09


Kurde Słabiutko przy wasz panowie tyle samo prawie mialem z firecash Sad

ale sprawy osobiste i musialem z domu wyje$ać wczesniej


RE: FireCPA - Ogólna Dyskusja - RejTom - 29-09-2013 12:39

Ja również chciałbym polecić zarówno FireCPA! Zgłosiłem się do Administacji, odnośnie Gateway na Firecash około 20 czyli jak pojawiły się problemy na innych serwisach, ale gdy i tu pojawiły się problemy, od razu przekierowali mnie na FireCPA. I to był strzał w dziesiątkę. Wszystko działało wyśmienicie, nie było żadnych problemów z serwerem. Polecili mi ofertę z niższą stawką, ale z wyższą konwersją.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, pomimo że zacząłem późno tutaj zarabiać to i tak w efekcie końcowym wyszedłem dużo lepiej niż na poprzedniej gali.

62 leads, $77.42

Wielki plus również za bardzo dobry kontakt z Administracją!
Dzięki za pomoc!


RE: FireCPA - Ogólna Dyskusja - DawidFB - 29-09-2013 13:10

Zarejestrowałem się i piszę że muszę poczekać na akceptacja konta czy coś takiego.Ile to trwa?


RE: FireCPA - Ogólna Dyskusja - FireMedia - 29-09-2013 13:24

(29-09-2013 13:10)DawidFB napisał(a):  Zarejestrowałem się i piszę że muszę poczekać na akceptacja konta czy coś takiego.Ile to trwa?

Jeżeli chcesz przyspieszyć aktywację, to napisz do Artura i przedstaw mu swój pomysł na zarabianie


RE: FireCPA - Ogólna Dyskusja - FireMedia - 29-09-2013 13:53

Dziękujemy za pozytywne opinie nt naszej nowej sieci.
Pomimo dużego ruchu bezpośrednio od użytkowników i z FC, serwery FireCPA spisały się bez zarzutu. Jako jedyny polski serwis nie było przerwy nawet przez moment. Osiągnięte wczoraj zarobki też należy uznać za satysfakcjonujące.
Dziś wieczorem zostanie dodanych kilka ofert - rejestracji w grach.


RE: FireCPA - Ogólna Dyskusja - diabloo07 - 29-09-2013 13:59

I to są niby te Wasze najwyższe stawki? Tongue


RE: FireCPA - Ogólna Dyskusja - FireMedia - 29-09-2013 14:09

(29-09-2013 13:59)diabloo07 napisał(a):  I to są niby te Wasze najwyższe stawki? Tongue

Negocjacje stawek jak w każdej sieci są możliwe, ale najpierw trzeba pokazać, że jest z kim negocjować...