Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reaktywacja Bannersbroker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Reaktywacja Bannersbroker (/Temat-Reaktywacja-Bannersbroker-77042)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Reaktywacja Bannersbroker - damianus627 - 01-11-2013 20:53

@up taką dużą sumę, to nie sądzę, że uda mu się wypłacić.


RE: Reaktywacja Bannersbroker - Optimist - 01-11-2013 20:54

Wiary nigdy za wiele Big Grin


RE: Reaktywacja Bannersbroker - damianus627 - 01-11-2013 20:56

No wiadomo, że wierzyć można.
Jednak mniejszych kwot nie powypłacali ludziom.


RE: Reaktywacja Bannersbroker - Luksib - 02-11-2013 17:12

Tak, a ja również dwie osoby zaprosiłem i kicha...


RE: Reaktywacja Bannersbroker - damianus627 - 02-11-2013 17:16

@Luksib mnie też zapraszało wiele osób, jednak nie zarejestrowałem sie i dobrze zrobiłem.


RE: Reaktywacja Bannersbroker - verona - 03-11-2013 01:45

I gdzie teraz ci wszyscy którzy zapewniali że to NIE piramida, że to nie hyip, że to coś zupełnie innego, prawdziwego i nigdy nie padnie JerkJerkJerkJerkJerk Grunt to wymyślić ciekawą historię, zasadę działania i stronkę trochę inną niż wszystkie i efekt jak lep na muchy Wink


RE: Reaktywacja Bannersbroker - damianus627 - 03-11-2013 01:55

Też właśnie pamiętam jak pisali co poniektórzy, że BB opiera się na reklamach, a nie piramidzie i nigdy nie padnie.


RE: Reaktywacja Bannersbroker - sajmoon - 03-11-2013 23:10

To dziwne, że w dobie internetu ludzie nie sprawdzają informacji i dają się naciągać. Wiadomo, że to ściema.


RE: Reaktywacja Bannersbroker - damianus627 - 03-11-2013 23:51

@sajmoon niestety ludzie myślą że piramidy finansowe to dobre źródło zarobku.


RE: Reaktywacja Bannersbroker - verona - 04-11-2013 16:16

(03-11-2013 23:51)damianus627 napisał(a):  @sajmoon niestety ludzie myślą że piramidy finansowe to dobre źródło zarobku.

Bo to prawda Wink Oczywiście najlepiej mają ci co je zakładają, ale nie tylko.
Popatrz na różne forum o hyip, tętnią życiem. Tak samo jak z rynkiem walutowym, giełdą, bukmacherką tak też to jest po prostu ryzykowne chociaż z możliwością zarobku. Łatwo szybko się wzbogacić, jednak jeszcze łatwiej stracić, taki biznes Big Grin

Ludzie którzy w tym siedzą uczą się na błędach, starają się przewidzieć ile dany serwis pociągnie, ile warto w niego włożyć, i używają przy tym wielu z nadzieją, że z większości zdążą wypłacić by być na plusie.

Sam włożyłem kiedyś pół tysiąca na próbę w jeden nowy hyip, stary wyjadacz z jednego forum polecił mi go przewidując że może sporo pociągnąć, bo na to wskazywało niestandardowy theme, system, wypłaty w monitorach i domena kupiona na kilka lat. Po mojej wpłacę serwis jednak okazał się scamem już po kilku dniach, kompletny pech Tongue
Jednak ludzie na takich właśnie serwisach zarabiają.

Ale jeżeli ktoś wkłada całą kasę w jeden serwis, siedzi tam długi czas i upiera się że to nie piramida i nigdy nie padnie to jest po prostu naiwny. Ci co zarabiają na piramidkach doskonale wiedzą czym one są i że prędzej czy później padną... Wystarczy użyć głowy Wink