Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reaktywacja Bannersbroker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Reaktywacja Bannersbroker (/Temat-Reaktywacja-Bannersbroker-77042)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Reaktywacja Bannersbroker - kleomenes - 10-10-2013 09:54

@[Pentas]
Cały czas ciągną opowieść. Niedługo ma wejść nowa wersja(listopad) ale dla mnie jedyny wyznacznik obecnej sytuacji w bb to moje saldo na stp czy payza.
Reasumując, nic się nie zmieniło, jak nie płacili, tak nie płacą, nie licząc tych wybrańców, którzy otrzymali $ na payza, co było moim zdaniem akcją mającą na celu przedłużenie "nadziei".


RE: Reaktywacja Bannersbroker - tomazzi - 10-10-2013 10:05

Kleo to była akcja na zasadzie by nowi debile kasę wpłacili bo przecież płacą
Wybranym bo wybranym ale wyplacili


RE: Reaktywacja Bannersbroker - damianus627 - 10-10-2013 10:09

(10-10-2013 09:54)kleomenes napisał(a):  @[Pentas]
Cały czas ciągną opowieść. Niedługo ma wejść nowa wersja(listopad) ale dla mnie jedyny wyznacznik obecnej sytuacji w bb to moje saldo na stp czy payza.
Reasumując, nic się nie zmieniło, jak nie płacili, tak nie płacą, nie licząc tych wybrańców, którzy otrzymali $ na payza, co było moim zdaniem akcją mającą na celu przedłużenie "nadziei".
Ciekawe co zrobią w nowej wersji (jak będzie). Pewnie starym nie wypłacą, a będą tylko nowych użytkowników chcieli pozyskać.


RE: Reaktywacja Bannersbroker - Optimist - 10-10-2013 19:08

W sumie, to czas pokaże, nie można stwierdzić, że już nic z tego nie będzie, ale jedno jest pewne - polecać wręcz nie można BannersBroker, bo tylko sobie opinie o swej osobie zepsujemy Smile


RE: Reaktywacja Bannersbroker - cruele - 11-10-2013 21:28

Polecać he, regularne wypłaty się skończyły w lutym Smile losowe wypłaty były sporadyczne (1-2) konkretnie w momencie wycofania kart przez vectora wszystko stanęło. Na moneymakergroup.com się smiali nawet ze vector to firma corka bb ktora została utworzona w podobnym czasie co BB itp, dzisiaj np na webinarze było:

"Payouts - we did a small STP recently. One thing I noticed is that there are new error messages coming back from STP - for example, invalid account format. However, I am using the same format, and actually 70% of the payouts went through. But we will still attempt a large payout anyway. If you see an error message on your account you will know why. We need to do this to make sure it's working correctly. We will do this large payout very shortly. We will also do a Payza payout, same order as before."

co oznacza mniej więcej to:
Wypłaty - machnęliśmy małą część przez STP niedawno. Zauważyłem, że ze strony STP pojawiła się nowa wiadomość błędu - np niepoprawny format konta. Aczkolwiek używam dobrego formatu i 70% wypłat przeszło. Tak czy inaczej będziemy próbować puścić ogromną ilość wypłat Smile Jeżeli widzisz informacje o błędzie na swoim koncie to już wiesz dlaczego. Musimy tak zrobić żeby się upewnić że wszystko działa prawidłowo. Szybciutko Smile puścimy tą ogromna ilość. Payze też puścimy, wiadomo" Smile

Jak dla mnie to pierdolenie o szopenie Smile Jedyna nadzieja jest to ze ponownie wprowadza nowa kartę i będzie się dało wyciągnąć jakaś cześć kasiory Smile reszta to już tylko magia

PS: z STP czekają jeszcze dłużej od Payzy bo bodajże od grudnia...

Pozdrawiam


RE: Reaktywacja Bannersbroker - Twister1992 - 17-10-2013 18:42

Ehh a jak myslicie ze przez co mastercard zerwalo wspolprace z BB-bo dowiedzieli się czym jest BB..


RE: Reaktywacja Bannersbroker - sajmoon - 20-10-2013 10:09

BB płaci tylko wybrańcom. Regularne wypłaty dawno się skończyły. Nowa wersja będzie służyć do naciągnięcia kolejnych naiwnych...


RE: Reaktywacja Bannersbroker - marcel_kk - 20-10-2013 10:17

jak to w piramidach bywa, jeszcze znajda kilku naiwniaków co murzynowi
parę baksów wpłacą


RE: Reaktywacja Bannersbroker - Luksib - 31-10-2013 16:18

Też w to wszedłem a teraz... Chcę tylko odzyskać wkład.


RE: Reaktywacja Bannersbroker - Optimist - 01-11-2013 20:51

Chcę tylko, by moi ludzie, którzy weszli w to z mojego polecenia, odzyskali swoje pieniądze Smile

Jest ich, NIESTETY bardzo, bardzo sporo.

Znajomy ma do wypłacenia 120K USD ;] Pozdro. Fajnie, jakby mu się udało to wypłacić Wink