Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozliczanie z US (lekki problem) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Rozliczanie z US (lekki problem) (/Temat-Rozliczanie-z-US-lekki-problem-77010)

Strony: 1 2 3 4


RE: Rozliczanie z US (lekki problem) - Admin - 26-09-2013 16:48

(26-09-2013 16:02)Kevintbg napisał(a):  Trochę mam problem jak się rozliczyć Sad (brak umowy)

Jaki brak? umową jest regulamin, który zaakceptowałeś.


RE: Rozliczanie z US (lekki problem) - Kevintbg - 26-09-2013 16:49

a przesłałeś im rachunek?


RE: Rozliczanie z US (lekki problem) - sialala5 - 26-09-2013 16:50

Słuchaj.


Po 1 rozliczasz się na koniec roku jak dochód dodatkowy.

Po 2 jeżeli chodzi o freebiz fakt tam teraz generuje się rachunek albo fakturę VAT. Rachunek może wystawić osoba fizyczna bez działalności gospodarczej wiec Pani w US ci głupoty gadała pewnie jej chodziło o to że jesteś niepełnoletni. Po za tym z freebiz można podpisać umowę o dzieło i się wcale nie trzeba rozliczać wtedy tylko wypełnić w picie na koniec roku.

Twój problem można rozwiązać łatwo. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią rozlicz się na ojca albo matkę.
Napisz do freebiz że chciałbyś podpisać z nimi umowę o dzieło na tą kasę którą zarobiłeś czy tam wypłaciłeś tylko że umowa musi być na kogoś pełnoletniego. Z easysub rozliczasz się na koniec roku też na ojca albo matkę bo jesteś niepełnoletni.


RE: Rozliczanie z US (lekki problem) - Kevintbg - 26-09-2013 16:53

no ale ja wysłałem im ten rachunek na siebie :/


RE: Rozliczanie z US (lekki problem) - sialala5 - 26-09-2013 16:57

(26-09-2013 16:53)Kevintbg napisał(a):  no ale ja wysłałem im ten rachunek na siebie :/

Ale to nie ma znaczenia, bo ten "rachunek" to jest tylko do wglądu dla freebiz.

I rachunek możne wystawić każda fizyczna osoba bez działalności gospodarczej sam to sprawdzałem w sieci na forach prawnych i kontaktowałem się również z freebiz w tej sprawie.


RE: Rozliczanie z US (lekki problem) - Kevintbg - 26-09-2013 17:02

tylko że niepełnoletnia nie może chyba


RE: Rozliczanie z US (lekki problem) - sialala5 - 26-09-2013 17:25

(26-09-2013 17:02)Kevintbg napisał(a):  tylko że niepełnoletnia nie może chyba

Ale ten rachunek jest tylko dla freebiz do ich wglądu więc to bez różnicy


RE: Rozliczanie z US (lekki problem) - Kevintbg - 26-09-2013 18:11

czyli co mam zrobić? Wydrukować pani z US regulamin freebiza i easysuba i pokazać im (że umowa zawarta jest w regulaminie (jak jest))?


RE: Rozliczanie z US (lekki problem) - PokerStars1910 - 26-09-2013 18:14

(26-09-2013 18:11)Kevintbg napisał(a):  czyli co mam zrobić? Wydrukować pani z US regulamin freebiza i easysuba i pokazać im (że umowa zawarta jest w regulaminie (jak jest))?

Umowa nie jest zawarta w regulaminie. Umowa jest regulamin.


RE: Rozliczanie z US (lekki problem) - Kevintbg - 26-09-2013 18:18

Czyli wydrukować te regulaminy oraz wziąść przykładowe rachunki i okazać bo mam się jutro do nich udać ?